Skocz do zawartości

czarna skóra bmw


karambol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Dziś wziąłem się za czyszczenie czarnej skóry w bmw a dokładnie e46, przednie fotele wyczyściły się pięknie, natomiast na tylnej kanapie w trakcie czyszczenia gąbka biała staje sie w bardzo szybkim tępię czarna i tak bez końca. Pytanie czy to możliwe by brakło bezbarwnej części i zmywam pigment czarny?

 

Jeśli tak to co należy w takim przypadku zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie klei sie... zastanawiam sie czy to nie jest wina balsamu koloryzującemu od furniture clinic

Robiłem nim z pół roku temu, ale to by na przednich nie było a na tylnich zachowało sie?

 

myślę czy nie spróbować potraktować to: Renomat 500ml - płyn czyszczący SAPHIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czym to próbować teraz usunąć? Bo zwykłymi środkami to czyszczę czyszczę i końca nie wydać... Renomat 500ml - płyn czyszczący SAPHIR Nada sie? myślałem jeszcze nad LEDERZENTRUM STRONG CLEANER 125ML

A może w ogóle zostawić to w spokoju? Bo jak zamknę to balsamem to nie plami, czarne pojawia się tylko w trakcie czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował LEDERZENTRUM STRONG CLEANER .

A następnie oczywiście zaimpregnować.

 

Zrobiłem, niestety nadal podczas czyszczenia nadal cała szmatka robi sie czarna i tak 4 na maxa ubrudziłem

 

Co dziwne jak skóra wyschnie to nie brudzi, brudzi tylko w trakcie czyszczenia i impregnacji... już nie wiem co z tym robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strong Cleanera nie miałem nie mogę nic powiedzieć. Renomat natomiast dobrze czyści i odtłuszcza + usuwa to co na skórę wcześniej nakładano, czego skóra nie wchłonęła. Jest stosunkowo bezpieczny dla skór. Mocniejszym środkiem jest Decapant Saphira, ale ten to zdziera już wykończenie.

 

Teraz czytam jeszcze raz z czym masz problem ... i zastanawiam się czy powinieneś się przejmować.

Skoro w trakcie normalnej eksploatacji problemu nie ma, a występuje tylko w momencie, kiedy stosujesz fotele środkiem do czyszczenia to być może faktycznie ten środek wchodzi w jakąś z reakcję z wcześniej nakładanymi środkami. No, ale skoro po wyschnięciu nie masz odbarwień, odzież się nie brudzi to ja chyba bym się zbyt mocno tym nie przejmował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.