Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

"faraon3021" ok zgodzę się bo i dla mnie było by to bardziej wygodne i komfortowe. Tylko nie zawsze na wszystko wystarcza. No chyba że masz trochę euro na zbyciu??

 

A teraz do wszystkich: Zakupcie i wybudujcie myjnię TEJ JAKOŚCI co na Kępińskiej ( łatwo gadać i narzekać że nie ma tego czy tamtego) a zobaczymy czy wystarczy wam kasy na wszystko co zaplanowaliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"faraon3021" ok zgodzę się bo i dla mnie było by to bardziej wygodne i komfortowe. Tylko nie zawsze na wszystko wystarcza. No chyba że masz trochę euro na zbyciu??

Ile?(bede z tego mial)

a zobaczymy czy wystarczy wam kasy na wszystko co zaplanowaliście??

My tu troche pomarudzimy. Takie czasy ludzie placa i wymagaja.

A tak naprawde to Tobie uciekaja pieniadze. :/ Troche szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie od razu Kraków zbudowano. Ale faraon3021 trafnie to posumował. Mimo iż masz najlepsza myjnie we Wrocławiu, nie masz rozmieniarki i klienci uciekają. Bo u mnie w mieście są cztery bezdotyki, a jeżdżę tylko na ten gdzie się da kasę rozmienić. Bo często gęsto wracam późno w nocy i myślę, a opłukam auto za 2-3zł wodą. Ale drobnych brak, więc rozmieniarka, bach i myje. Fakt, 2-3zł mało. Ale ja tak myję co 2-3 dzień. W skali tygodnia jest to już ok 10-15zł. A inne myjnie tracą bo do nich nie pojadę, bo nie mam jak pieniędzy rozmienić. A tak szczerze, to mnie np strzyka jaka chemia jest na danym bezdotyku, bo jak masz czyste auto to opłukam jest za 2-3zł wodą, a auto woskuje co 2-3 miesiące, więc Colli mi tyle wytrzyma nawet jak go pare razy potraktuje chemią z Ehrle, które jest na prawdę mocna. Więc nie każdy patrzy na mega pianę, a na inne aspekty. Jak choćby wspomniana kratka do wytrzepania dywaników. Chyba to nie jest mega koszt, a też uprzyjemnia korzystanie. Oczywiście super, że jest piana która domyje auto, ale dla mnie osobiście to bezużyteczne. Bo zazwyczaj myję wodą, a raz na jakiś czas umyję chemią a później i tak myje na dwa wiadra, więc mnie to wsio ryba czy domyje, czy nie domyje. Tak że nieraz błahe z pozoru rzeczy zaważają o funkcjonowaniu danego miejsca :) Ale trzeba mieć nadzieję, że wszystko zostanie dopracowane. Ale myślę, że powinieneś to założyć jak najszybciej, bo inwestycja zwróci się raz, dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulpit nie traktuj przekazywanych tu uwag jako ataku, czy wydziwiania. Masz fajną myjnię, wpisy forumowiczów mówią o tym jak mogłoby być jeszcze lepiej, wygodniej, co z punktu widzenia użytkownika jest fajne a co nie. Nie musisz płacić za badanie rynku, masz je za darmo. Ostatecznie to Ty decydujesz, z których pomysłów skorzystasz a z których nie.

Sam sobie policz ile kosztowałoby zatrudnienie pracownika, który byłby na miejscu i rozmieniał pieniądze, ile kosztuje Twój czas spędzony na miejscu vs koszty leasingu maszyny. Jeżeli w tej chwili przychody nie pozwalają Ci na inwestycję w taką maszynę, no trudno pewnie da się z tym żyć. Z naszej perspektywy sprawa wygląda tak, że nie mamy po 5 lat żeby dymać po sklepach, stacjach i innych okolicznych przybytkach i prosić się o rozmianę papieru na bilon. Mam drobnę to jadę tam gdzie jest najlepiej/najfajniej - w tej chwili u Ciebie, nie mam jadę tam gdzie przyjmą ode mnie inną formę płatności - terminal na kartę też by załatwił sprawę, a pewnie może być nawet tańszy niż rozmieniarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulpit, z całym szacunkiem dla Ciebie odnośnie tego, że zdecydowałeś się zorganizować myjnię z dobrą chemią ale chyba zbyt ostro odbierasz to co piszę jako atak. No więc wbij sobie do głowy jedno - to nie jest atak a jedynie sygnalizowanie tego, co dla potencjalnego klienta może być uciążliwe. Zdaj sobie sprawę z tego, że po prostu tracisz część klientów którzy nie czytają tego forum, nie wiedzą, że wcześniej trzeba sobie skombinować bilon i najzwyczajniej w świecie odprawiasz ich z kwitkiem.

Pisanie, że myjnia jest do mycia a nie do rozmieniania pieniędzy to nic innego jak - niejako - zrzucanie odpowiedzialności na potencjalnego klienta. No bo jeśli nie ma bilonu to - tak jakby - niech spada na drzewo. Przecież nie o to chodzi.

Zamiast trzymać się tego, że pracujesz nad możliwością dostępności bilonu piszesz, że przecież można jechać tam gdzie są rozmieniarki ale za to będziemy mieli zamiast szamponu proszek. Sorry ale trochę nie rozumiem takiego podejścia do tematu. Skup się na faktycznym problemie zamiast pisać o proszkach i myjniach, które są od mycia a nie rozmieniania pieniędzy.

Podsumowując - 20 lat temu idąc zagrać w żyda na karuzeli na miejscu można było do woli rozmienić każdą ilość papierów na bilon. Obecnie mamy rok 2013 i trzeba planować wcześniej dodatkową trasę na myjnię żeby nabyć kilka monet. Chyba nie o to w tym chodzi. Ja Ci tylko sygnalizuję, że tracisz przez to klientów (piszę to obserwując co się dzieje kiedy czasem podjeżdżam na Kępińską) - co z tym zrobisz to już jest Twój biznes.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na myjni byl fajny automat; Tetminal na karte(praktycznie od kilku lat nie uzywam gotowki) ktory sprzedawal zetony, robiac promocje w stylu 6 w cenie 5-ciu itp. Dodatkowo doladowywal "breloczki" robiac okresowe promocje - cos jak klucz usb

Nie trzeba dorzucac zetonow, jednak trudniej kontrolowac plynace pieniazki i zawsze wyda sie wiecej niz bylo zaplanowane.

Nie kusil zlodzieja bo nie bylo w nim kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

 

Dzisiaj zawitałem na Kępińskiej i oto moje wrażenia:

 

- za 4zł spokojnie pokryłem całe auto pianą wraz z nadkolami i kołami a i jeszcze chwila czasu została to od spodu ile się dało to rzuciłem pianę (auto golf 4 )

 

- płukanie zrobiło na mnie ogromne wrażenie gdyż takiego ciśnienia jeszcze nie widziałem na żadnej myjni bezdotykowej (lancy jedną ręką nie dałem rady utrzymać co u konkurencji jest niespotykane) jest to bardzo pomocne przy płukaniu auta z piany;

 

- bardzo uprzejmy właściciel, który służy pomocą (np. jak się nie umie wrzucić monety :P ) i drobnymi;

 

- po wyschnięciu auta nie wierzyłem własnym oczom, że bez dotykania auta też można je umyć, krótko mówiąc auto było CZYSTE (swoją drogą, że bardzo zapuszczone nie było ale dobre 4 tyg. nie było myte , trochę km się zrobiło a i garażuję niestety pod chmurką :/ );

 

Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami odnośnie tego, że jest to najlepsza myjnia w mieście (jak dla mnie jest to najlepsza myjnia z jakiej miałem przyjemność korzystać), i zapewne przyjadę nie raz jeszcze (muszę wypróbować odkurzacz - kolega ostro się musiał siłować, gdyż jego moc ssąc jest również niespotykana u konkurencji. Dzisiaj już nie miałem siły na dalsze sprzątanie)

 

Podsumowując: Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia czy warto jechać na Kępińską - nie zawiedzie się.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia na Kępińskiej jak by nie było jest to na chwilę obecną( moim zdaniem :) )najlepsza myjnia we Wrocławiu mi za 2 zł udało się oblecieć całe autko aktywna a w całości za 10zł całkiem całkiem je ogarnąć . :mrgreen::good:

Pewnie do czasu otwarcia Karkonoskiej - myjnia jest skończona, ale cały czas baner informuje "Wkrótce otwarcie" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomimo niesprzyjającej aury byłem dziś na myjce przy ul. Kępińskiej. Generalnie rzecz biorąc wrażenia bardzo pozytywne, piana XXL super gęsta i bardzo dobrze domywa. Jednak nie byłbym sobą gdybym nie wyjął swoich dwóch wiader i rękawicy ;D Na myjni byłem ok godziny 17. Na trzy stanowiska nie było nikogo oprócz mnie, wieć spokojnie po myciu pianą XXL domyłem golfa w każdych zakamarkach, niekt się nie czepiał itp, na prawde bardzo pozytywne wrażenia. Szkoda tylko że plac nie jest ciut większy bo jak się woskuje auto i zaczną się zjeżdżac ludzie to czasami na auto leci mgiełka. Generalnie rzecz biorąc myjnia na duży plus :)

 

Pomimo temperatury ok. 2 stopnie udało mi sie nałożyć cleaner i wosk lusso. Stałem przy okdkurzaczach, również nikt nie miał o to pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talent, ja podobnie jak Ty ostatnio jak bylem to suszyłem auto na stanowisku od odkurzacza (też mi "zawiewało ze stanowisk na auto) i szef nic nie mówił także duży pozytyw ode mnie dla szefa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do czasu otwarcia Karkonoskiej - myjnia jest skończona, ale cały czas baner informuje "Wkrótce otwarcie" :/

 

Ano dokładnie :/ Coś chyba z papierami walczą.

 

Ciekawe rzeczy piszecie o tej myjni na Kępińskiej mi niestety totalnie nie po drodze. Ostatnio za to myję auto służbowe (żeby nie katować nowego czarnego lakieru szczotami, a móc płacić Routex'em) na myjkach BP. Jednak jedyna, która faktycznie myje przyzwoicie to ta na Kromera. Karkonoska to pomyłka, Hallera - ostatnio ciągle trafiam jak nie działa.

 

P.S. Przy korzystaniu z karty prepaid (do kupienia w kasie za 5 zł) a nie ze złotówek, czas jednej jednostki jest dłuższy. Golfa za 8-9 zł myjesz z proszkiem, płukaniem, woskowaniem i laniem zdemineralizowaną do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Thx za przypomnienie. Starość nie radość... :P Niestety przy trzech autach w domu to służbowe skazane jest na najmniejszą ilość uwagi. Resztę floty myję na Pułaskiego gdzie za 7 złotych można pobawić się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy kawałek dalej od Wrocławia, a dokładnie w okolicy Świdnica-Wałbrzych-Jedlina jest jakiś bezdotyk?

Jestem teraz na Rajdzie Świdnickim i po jeździe w deszczu po tych wąskich, zasypanych piachem dojazdówkach auto wygląda tragiczne - nie mogę na to patrzeć normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.