Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś może stosunkowo nowa myjnie na Rogowskiej (nowy dwór)? Chyba 5 stanowisk jeśli dobrze widziałem...

 

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

 

Podpinam się pod pytanie, ktoś zna dokładną lokalizacje ?

 

Z bajana miałbym blisko - wciąż to nie jest możliwość umycia na wiadro ale może coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PressionLife napisał:
ktoś zna dokładną lokalizacje ?

 

Z bajana miałbym blisko - wciąż to nie jest możliwość umycia na wiadro ale może coś ciekawego :)

 

Skrzyzowanie Chociebuska/Rogowska ponizej wiaduktu.

//edit
Bylem i ogolnie jest calkiem spoko. Cisnienie nie takie jak na Krakowskiej ale nadal mocne. Piana bardzo gruba tylko przy pistolecie nie ma spustu i leci automatycznie. W dodatku ma male pokrycie i leca takie duze grochy jak kulki z paintballa XD Ale da sie opianowac cale auto bez problemu. Pianka fajnie zmiekcza brud i robale schodza bez problemu. Dwa stanowiska maja pianownice a kolejne dwa szczotke z pianownica.
Są cztery odkurzacze na miejscu, ktore dobrze ciagna tylko trzeba sie spieszyc bo czas strasznie szybko leci... Normalnie odkurzam cale auto + dywaniki + bagaznik za 4zl a tutaj poszlo 6zl i bagaznika nie zrobilem. Recznie nie mylem wiec musicie sami sprawdzic co i jak w tym temacie :)
IMG_2645.jpg

IMG_2646.jpg

IMG_2647.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Myjnia na Jaracza, naprzeciwko stacji Schell doczekała się remontu dwóch stanowisk. Jest już przycisk do piany XXL, prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie już dodatkowa lanca do piany. Korzystam z tej myjni już prawie rok i mogę powiedzieć, że teraz na dwóch odnowionych stanowiskach jakość chemii jest lepsza niż dotychczas. Czekam na pojawienie się piany i napisze wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, ja myje obecnie we Wrocławiu przy ul Mysłowickiej w kolejności oprysk aktywną pianą pod niskim ciśnieniem, opłukanie wodą wodociągową pod wysokim ciśnieniem, mycie ręczne z jednego wiaderka, opłukanie wodą demineralizowaną pod wysokim ciśnienie i po zjechaniu ze stanowiska osuszam auto mikrofibrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Jakie macie zdanie / doświadczenie z pianą na myjni na krakowskiej? Otrzymałem info od dwóch (różnych) bardzo dobrych i szanowanych we Wrocławiu detailerów, że nie jest ona zbyt dobra by używać na autach z woskiem bądź powłoką ceramiczną. Sam mam u siebie powłokę ceramiczną dwuskładnikową i mówili, że używanie tej piany może jej zaszkodzić i żeby spłukiwać auto samą wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.02.2018 o 11:55, logic napisał:

Witam

 

Jakie macie zdanie / doświadczenie z pianą na myjni na krakowskiej? Otrzymałem info od dwóch (różnych) bardzo dobrych i szanowanych we Wrocławiu detailerów, że nie jest ona zbyt dobra by używać na autach z woskiem bądź powłoką ceramiczną. Sam mam u siebie powłokę ceramiczną dwuskładnikową i mówili, że używanie tej piany może jej zaszkodzić i żeby spłukiwać auto samą wodą. 

Zjada wosk aż miło jeśli użyjesz piany XXL. Nie używaj jej tylko tej z lancy i powinno być ok. Jedna z najlepszych myjni bezdotykowych we Wrocławiu. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na Krakowskiej i piana XXL nie zjadła mi brudu z kilku miejsc, musiałem szybko spłukać bo była kolejka. Już chyba lepiej bym domył na Mysłowickiej podając po tej lekuchnej piance proszek z ciepłą wodą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Hej,

Potrzebuje dobrej miejscówki we wrocku gdzie mogę skorzystąć z własnych gratów: pianownicy, wiader etc 

We wrocku jestem raz na jakiś czas więc nie znam wszystkich miejscówek :)

Oczywiście nie chcę blokować ruchu więc wpadnę późnym wieczorem albo z samego rana :). Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 15:13, tianhao napisał:

Hej,

Potrzebuje dobrej miejscówki we wrocku gdzie mogę skorzystąć z własnych gratów: pianownicy, wiader etc 

We wrocku jestem raz na jakiś czas więc nie znam wszystkich miejscówek 🙂

Oczywiście nie chcę blokować ruchu więc wpadnę późnym wieczorem albo z samego rana :). Z góry dzięki za pomoc!

Ja często myje tutaj..kilka krotnie pytałem właściciela która często się tam kręci czy ma coś przeciwko jak używam swojej chemii kiedy nie ma ruchu i zawsze mówił, że mogę sobie śmiało siedzieć 

https://www.google.com/maps/place/AutoSpa/@51.0676079,16.9979509,17.43z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xc1b7de39dba31057!8m2!3d51.0665841!4d16.9987732

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

@adaska jedź na szybowcową obok Netto, tam nawet szyldu nie ma, że tam jest myjnia. jadąc od Astry przed Netto w prawo i za serwisem blacharskim od strony Lotniczej jest myjnia, ewentualnie Bystrzycka, tyle że tam ruch spory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.