Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to, że jak są zajęte 3 stanowiska myjące, to w kolejce zmieszczą się max.3-4 auta, za dużo niepotrzebnej ziemi dookoła, można by z tego zrobić 'parking' dla oczekujących ;)

 

piana naprawdę konkret :good:

1604650_733787929979109_1046004151_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy na strzegomskiej to też ta sama myjnia się będzie otwierała? ;)

 

Widziałem przedwczoraj banery "piana XXL" itp, widziałem też że coś tam już powstaje (szkielet myjni dostrzegłem). Coś wiadomo? ;)

 

Miejsce idealne, 500metrów od domu... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy na strzegomskiej to też ta sama myjnia się będzie otwierała? ;)

 

Widziałem przedwczoraj banery "piana XXL" itp, widziałem też że coś tam już powstaje (szkielet myjni dostrzegłem). Coś wiadomo? ;)

 

Miejsce idealne, 500metrów od domu... :-]

też czekam;)

ciekawe kiedy otworzą.

Na Krakowską cały czas się nie mogę wybrać a szczur już straszny. Często starałem się odwiedzać Kępińską. Najlepiej było jak kiedyś zajechałem a tam pusto... a dosłownie tydzień wcześniej inne auto myłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lokalizacja CMK chyba się sprawdza. Ciąglę widzę tam ruch. To dobrze, ja mam tak blisko, że nawet póżno wieczorem mogę na szybko podjechać, a właściciel raczej nie zwinie interesu z braku klientów.

Czekam z utęsknieniem na opcję klucza z doładowaniem i faktury - dojdzie trzecie (służbowe) auto do bardzo częstego mycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna lokalizacja nowego CMK to Krakowska 122

Dzisiaj wpadłem tam po 14:00 i byłem mega zadowolony - w końcu myjnia która zasługuje na nazwę bezdotykowa!

Pianka konkret, mycie pod wysokim ciśnieniem rewelacja, mało gdzie w Polsce jest gorąca woda na tego typu myjniach!

Dużo jeżdżę po Polsce (auto służbowe) i myjni bezdotykowych o tego typu standardach może z 5 w życiu udało mi się odwiedzić. Także polecam CMK na Krakowskiej.

Czekam na opcje tej karty z doładowaniem i wystawianiem FV, wtedy będę jeszcze częściej wpadał :)

 

Dziś wyglądało to tak :)

 

ChomikImage.aspx?e=lSO9WrUKvjfrUTuCZA_MjGTD0uMiaW5ZtpRMW_Sgfpkkeioat2sspJTRQr9GFI5guU75vZx2BFIFbW1fpgUoTVullU2HcRtocmg9vN7Ns24&pv=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja byłem tydzień po otwarciu to lepiej to działało a teraz piana bardziej rozwodniona, ciężej auto spłukać i zostają plamy i zacieki. Znowu kolejna myjnia poszła na ilość i oszczędność a nie na jakość.

 

Zabrzmiało jak głos konkurencji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pierwszy raz. Ogólnie najlepszy bezdotyk jaki widziałem.

Mam tylko jedno pytanie. Najpierw użyłem piany XXL, odłożyłem pistolet na miejsce (chciałem chwile poczekać przed przejściem do kolejnego programu). Ku mojemu zdziwieniu minuty dalej ubywały. Czy to normalne, że minuty ubywają nawet podczas niekorzystania z żadnego programu? A może coś źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZnanyFachowiec napisał/a:

Ja byłem tydzień po otwarciu to lepiej to działało a teraz piana bardziej rozwodniona, ciężej auto spłukać i zostają plamy i zacieki. Znowu kolejna myjnia poszła na ilość i oszczędność a nie na jakość.

 

Zabrzmiało jak głos konkurencji

 

Co do jakości mycia nie mam żadnych zastrzeżeń, moim zdaniem myjnia myje tak samo jak na Kępińskiej i tak samo jak na obu otwarciach.

Zaobserwowałem jedną zmianę a mianowicie po zmianie programu z mycia zasadniczego (chyba 2 program) na płukanie, mija trochę więcej czasu zanim z lancy przestaje być podawana woda ze środkiem myjącym.

Po dwóch wizytach na myjni opanowałem technikę i po prostu wcześniej przełączam program z mycia na płukanie, tylko takie wnioski mi się nasuwają względem tego co było na Kępińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kępińskiej było to samo - przełączenie z 2 na 3 trwało bardzo długo, tutaj niestety też tak jest. Pytanie do Michała, czy jest możliwa zmiana tego, bo faktycznie trzeba o tym pamiętać dużo szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem z konkurencji ale niestety mi to nie pasuje no i do tego rzeczywiście długo leci jeszcze jakaś piana po zmianie na płukanie. Można to jakoś dopracować??? Bo jakby nie patrzeć to impuls ucieka na takie zmiany programu. Poza tym mam wrażenie że ten wosk niewiele daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem z konkurencji ale niestety mi to nie pasuje no i do tego rzeczywiście długo leci jeszcze jakaś piana po zmianie na płukanie. Można to jakoś dopracować??? Bo jakby nie patrzeć to impuls ucieka na takie zmiany programu. Poza tym mam wrażenie że ten wosk niewiele daje.

Jasne, nie jesteś z konkurencji, ale 6 minut po założeniu konta na tym forum zacząłeś swoje narzekania na nową dobrą myjnię we Wrocławiu. Nikogo tu nie przekonasz jako 6-minutowy ekspert. :thumbdown:

Lepiej zadbaj o swoją myjnię, dołóż pianowanie, popraw ciśnienie i wydłuż programy, a potem pochwal się efektami - pojedziemy, sprawdzimy i ocenimy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nowej myjce i ja ;) W końcu pasuje mi lokalizacja - po drodze do pracy mam więc można rano auto przepłukać. Byłem ok. 6:00 - kolejki brak :D

Zazwyczaj korzystam z ehrle bo mam blisko domu + nierobiąca problemów obsługa (swoja piana, wiaderka itp). Jeśli chciałbym korzystać tylko z tego co oferuje myjnia to CMK jest zdecydowanie lepsza od Ehrle i innych dostępnych w okolicy np. na BP czy innych tesco. Ale w dalszym ciągu jest to tylko bezdotyk, który wiaderka nie zastąpi mi nigdy.

Umyłem średnio brudne auto kompaktowe za 12zł (2zł na pianę, 10 na pozostałe programy, bez suszenia). Na aucie colli 476 z jesieni, uzupełniany w między czasie różnymi psikaczami - coś tam się jeszcze trzyma. Efekt zadowalający. Jak na bezdotyk to nawet powalający. Ale, jak już pisałem, idealnie nie jest - wiaderka nie zastąpi. Mimo wszystko 98% ludzi będzie mega zadowolonych.

Plusy:

- gęsta piana XXL

- gorąca woda pod wysokim ciśnieniem

- dobry efekt, w krótkim czasie i za relatywnie małe pieniądze

Minusy:

- piana XXL spływa z auta momentalnie. Nie było kolejki więc poczekałem parę min i znikała w oczach

- wolne przełączanie między programami

- brudne stanowiska - pełno piachu i błota, musiałem uważać żeby sam się nie ubrudzić gorzej niż auto ;)

 

Ogólnie będę pojawiał się częściej na szybkie poranne płukania między normalnymi myciami. Jak na bezdotyk jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie jesteś z konkurencji, ale 6 minut po założeniu konta na tym forum zacząłeś swoje narzekania na nową dobrą myjnię we Wrocławiu. Nikogo tu nie przekonasz jako 6-minutowy ekspert. :thumbdown:

Lepiej zadbaj o swoją myjnię, dołóż pianowanie, popraw ciśnienie i wydłuż programy, a potem pochwal się efektami - pojedziemy, sprawdzimy i ocenimy :-]

No i co Ci do tego kiedy założyłem konto? Problem z tym jakiś masz? Chciałem to założyłem i nic Ci do tego. Nie każdy czytelnik musi mieć konto. Tak jak stwierdziłeś może to i dobra myjnia ale po umyciu mojej multipli za 11zł mogłoby być lepiej. Niech się cieszą że dziele się swoimi sugestiami a nie jadę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponawiam swoje pytanie:

Najpierw użyłem piany XXL, odłożyłem pistolet na miejsce (chciałem chwile poczekać przed przejściem do kolejnego programu). Ku mojemu zdziwieniu minuty dalej ubywały. Czy to normalne, że minuty ubywają nawet podczas niekorzystania z żadnego programu? A może coś źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś wieczorem najpóźniej jutro odpowiem na wszelkie wasze pytania "zarzuty" i propozycje ;)

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 10:32 ]

Dokładna lokalizacja nowego CMK to Krakowska 122

 

Obrazek

 

Dokładny adres to Krakowska 124-126 ;)

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 10:34 ]

Tez bym z chęcią skorzystał z opcji klucza na doładowanie :)

 

Ruch jest spory, dobrze ze podjazd krótki to maks 3 auta w kolejce stoją.

 

Nad kartami lojalnościowymi Ciągle pracuję :)

 

A "krótki podjazd" już się znacznie wydłużył. Jest ułożony nowy wjazd gdzie się ustawia kolejka.

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 10:46 ]

Najpierw użyłem piany XXL, odłożyłem pistolet na miejsce (chciałem chwile poczekać przed przejściem do kolejnego programu). Ku mojemu zdziwieniu minuty dalej ubywały. Czy to normalne, że minuty ubywają nawet podczas niekorzystania z żadnego programu? A może coś źle zrobiłem?

 

Wszystko robiłeś dobrze i wszystko jest normalne.

 

Na każdej z myjni bezdotykowej czas zaczyna lecieć od momentu wrzucenia pierwszej monety bez znaczenia czy program jest wybrany czy tez nie.

Robiłem ostatnio test na 3 obiektach. Wrzucałem 1zł nie wybierałem żadnego programu i po 45s impuls znikał.

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 11:01 ]

Na Kępińskiej było to samo - przełączenie z 2 na 3 trwało bardzo długo, tutaj niestety też tak jest. Pytanie do Michała, czy jest możliwa zmiana tego, bo faktycznie trzeba o tym pamiętać dużo szybciej :)

 

Było tak na Kępińskiej, jest na Krakowskiej i będzie na Strzegomskiej. Zasada jest taka. Pompka dozująca przestaje dozować chemię w momencie zmiany programu na płukanie. Trzeba jednak pamiętać że przewody wysokiego ciśnienia mają swoją długość gdzie jest jeszcze nagromadzona chemia z poprzedniego programu i trzeba zawsze dać czas na wyczyszczenie się tych przewodów z chemii. A to niestety troszkę trwa. Ktoś już podsunął pomysł jak sobie z tym radzić ;)

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 11:02 ]

Może trzeba nauczyć sie właściwie korzystać z myjni?

 

:good:

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 11:06 ]

Na każdej myjni raczej tak jest, że dajesz STOP, przestaje lecieć ale...zegar dalej tyka !

Trzeba wrzucać kasę na raty, albo zap...ać wokół auta na czas :)

 

Dokładnie tak jak piszesz. Wciśnięcie przycisku STOP zatrzymuje maszyny ale nie czas. I tak jest na każdym obiekcie!!!

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 11:15 ]

- piana XXL spływa z auta momentalnie. Nie było kolejki więc poczekałem parę min i znikała w oczach - tak samo jak na Kępińskiej - nic się nie zmieniło

 

- wolne przełączanie między programami - ten temat wyjaśniłem wyżej

- brudne stanowiska - pełno piachu i błota, musiałem uważać żeby sam się nie ubrudzić gorzej niż auto ;) - Stanowiska są sprzątane średnio co 2-3dni. Robimy wszystko co w naszej mocy aby było czysto :)

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 11:19 ]

VW Touran myty za 12zł programami 1,2,3,4,5

2zł na pianę

10zł na całą resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.