Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj koło 17 i muszę powiedzieć - piana jak śmietana! :)

 

jeszcze 2 tygodnie temu chodził mi po głowie pomysł z zakupem pianownicy ale po dzisiejszym myciu już wiem że nie ma takiej potrzeby :good:

 

Kolejka była, ale że działają 3 stanowiska to wszystko szło całkiem sprawnie.

Szkoda, że teren dookoła (szczególnie z tyłu przy odkurzaczu) jest słabo oświetlony. Można by pomyśleć o jakimś doświetleniu :-]

Ciśnienie faktycznie jak kolega Bulpit obiecał - jest moc!

 

Generalnie całość oceniam na 4+! Z tak porządnej myjni jeszcze nie miałem okazji skorzystać.

 

jedyny minus (oczywiście nie dla właściciela) - kolejki... czuć oddech ludzi z kolejki na plecach i piana nie poleży zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobiusz, pianowownicę możesz sobie zakupić bo piana XXL żre nie tylko brud ale i LSP ;) No może nie odrazu ale jakbyś często mył to napewno. Latem i późną jesienią nieraz sam podjeżdżałem pod jakiś bezdotyk, szybko obleciałem marolexem z magi a potem płukanie myjką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planów odnośnie myjni na krakowską jeszcze troszkę jest tylko nie na wszystko funduszy wystarcza.

 

Oświetlenie odkurzaczy postaram się zamontować w tym tygodniu.

 

Rozmienianie pieniędzy takie pewne jest pomiędzy godzinami 18 a 8 rano. Poza tymi godzinami to 50-50. Jeśli mogę tylko siedzieć na myjni to jestem i rozmieniam zwłaszcza w tygodniu. W weekendy na 95% ktoś będzie przez cały dzień na rozmiance.

 

Jeśli tylko się uda to do połowy roku będzie rozmieniarka do banknotów z systemem lojalnościowym który to pozwoli wprowadzić pewne gratisy po doładowaniu karty jak i możliwość wystawiania FV. Ale to wszystko kwestia gotówki :)

 

W planach są uchwyty do dywaników na stanowiskach myjących.

 

Oraz planowane jest wybrukowanie bądź wysypanie tłuczniem większej ilości placu. Będzie wtedy miejsce na lepsze ustawienie kolejki jak i dzięki temu powstaną miejsca gdzie będzie można wytrzeć auto po umyciu itp.

 

[ Dodano: 1 Luty 2014, 23:13 ]

"kubak89" myjnia na Krakowskiej jak i 99% myjni bezdotykowych jest czynna 24h/7dni w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko się uda to do połowy roku będzie rozmieniarka do banknotów z systemem lojalnościowym który to pozwoli wprowadzić pewne gratisy po doładowaniu karty jak i możliwość wystawiania FV. Ale to wszystko kwestia gotówki :)

 

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6km, 7zł, wrażenia bezcenne, auto czyste, banan na twarzy i mimo kilku aut, samo oczekiwanie nie jest tragedią. Teren mógłby być troszkę większy ale źle też nie jest.

Ogólnie pozytywnie i można polecać :):ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem z kolegą czystym autem, żeby przetestować pianę i mimo, że nie było czego myć to jestem pod dużym wrażeniem tej myjni. Jutro przyjadę autem, które od lipca stało nieruszane i ani razu nie umyte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów byłem dzisiaj ale innym autem na myjni na Krakowskiej. Biorąc pod uwagę wizytę w piątek, sobotę i dzisiaj stwierdzam, że kolega bulpit powinien postawić znaki informacyjne lub wytyczyć kierunek poruszania się po terenie. Podczas każdej z wizyt auta inaczej poruszały się i robiło się zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.