Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli gabaryt i zagospodarowanie będzie takie jak na Kępińskiej to spokojnie jest na kostce brukowej miejsce na jakieś auto z boku do wycierania itp, itd.

Na Kępińskiej był ten dodatkowy plus, że do myjni przylegał dość spory utwardzony plac więc można tam było i z 10 aut postawić i sobie dopieszczać po umyciu czy też przed umyciem na myjce.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj z przestrzenią na kostce tak średnio. Miejsce ogólnie jest na wjazd auta na stanowisko jednak myśle, że 3-4 aut mozna z boku postawić wliczając 2 stanowiska do odkurzania. Poza kostką jest ziemia ale czy można na nią wjechac to nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie z chęcią bym sie pojawił tylko pytanie o której mielibyśmy się spotkać, bo wyjeżdzam na weekend i wrócę pewnie po 18 w niedzielę. W zasadzie po trasie fura będzie sie nadawała w sam raz do mycia, jednak osobiście wolałbym np. poniedziałek albo inny dzień tygodnia ale to już jak uważacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewności 100 procentowej nie ma, Bulpit jednak pisał o niedzieli i ja osobiście usłyszałem, że będzie otwarte w niedziele. Jak udało mi się wjechać na myjnie to facet co wyszedł do mnie powiedział, że w niedziele będzie już otwarte.

Jednak mimo tego lepiej/bezpieczniej byłoby się umówić na jakiś dzień tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może - zwłaszcza, że to prawie w środku osiedla stoi (o ile dobrze kojarzę). Kepińska jednak była trochę schowana i pewnie nie wszyscy o niej wiedzieli ale i tam czasem się zdarzała kolejka 4-5 aut ale też i pory całkiem spokojne gdzie wjeżdżało się prosto na stanowisko.

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakali krakali no i wykrakali :(

 

Niedzielne mycie nieaktualne.

 

Przenosin a raczej przestoju nie wytrzymały regulatory ciśnienia. Na obecna chwilę ciśnienie nie powala.

 

W środę mają być u nas elementy do wymiany. Jeśli wszystko będzie ok i nie urodzi się nic nowego to planowanie uruchomienie nastąpi w czwartek - piątek

 

Oczywiście będę informował na bieżąco o postępach w pracy i planowanym uruchomieniu myjni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dw4463757, myślę, że zmiana lokalizacji nie zmieniła wcześniejszych ustaleń właściciela. Jeśli zrobisz to z głową i bez przegięć (wskazane kiedy na myjni jest luz i sprawnie ogarniane) to sądzę, że problemu nie będzie. Ale to piszę jedynie jako własne odczucie. Najlepiej uzyskaj info od najbardziej zainteresowanego - bulpita.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.