Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś na BP/Legnicka stałem w kolejce :D kiedy już nadeszła moja kolej zauważyłem , że ktoś z obsługi dziwnie obserwuje wszystkich myjących, taki troche psychiczny "poganiacz" godzina 12 w południe co trzeci auto to taxa... chyba najlepiej na pułaskiego zajechać na myjke i wziąć sobie stanowisko za kilka zł na kilka min i na legalu bez stresu sobie ogarnąć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a, w którym miejscu jest ta myjka na Pułaskiego? Dzisiaj byłem u rodziców to wziąłem magi i marolexa. Chciałem opłukać na ehrle na LUKoil ale była zamknięta. Narazie zapowiadają pogodę bez mrozów to można ogarnąć jakieś wiadra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek no łatwiej ale jak jest ciepło i dłużej jaśniej ;) Przygotowanie, mycie, suszenie/docieranie potem sprzątnięcie całego bałaganu zajmuje mi ok 2-2,5h i muszę zmieścić się do 15-16 bo potem już ciemno mam a światło tylko pod garażem. Jutro kończę pracę o 18 i odbieram kogoś przed 20 z pkp więc mógłbym ten czas jakoś rozsądnie zagospodarować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli jutro 31.12.2013 uda się odebrać papier od straży pożarnej to zanosimy komplet dokumentów do nadzoru budowlanego i czekamy na dopuszczenie obiektu do użytkowania. Mając ten papier myjnia zostaje otwarta na wasze podboje :) Trzymać kciuki za odbiór!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór Odbiór i po odbiorze :)

Wszystko pozytywnie.

Potrzebujemy jeszcze kilka dni aby uruchomić całą technologię.

 

Wstępny termin na udostępnienie myjni dla klientów planowany jest na najbliższą niedzielę 19.01.2014.

 

Gdyby miało się coś zmienić będę pisał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj już nawet wjechałem na teren myjni, prawie sie ustawiłem na stanowisku jednak załapałem, że nie ma automatów na wrzucanie kasy i ścian między stanowiskami :P Wstrzeliłem sie w moment kiedy było na chwilę otwarte bo koparka przejeżdzała :D

Może w przyszłym tygodniu zrobimy jakies zbiorowe mycie aut na krakowskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.