Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

 

Szukam dobrej myjni ręcznej we Wrocławiu.

Nie zawsze mam czas aby własnoręcznie zająć się swoim samochodem, a wszystkie myjnie i pseudo car spa nie spełniają moich oczekiwań. Czy macie coś godnego polecenia? :o

 

 

Zależy jaka lokalizacja ale mogę polecić automyjnię na Bystrzyckiej 69B, Basja na Borowskiej i Ślężna 182 (chłopaki są czasem zawaleni robotą) - mają też sklep automuza.pl / cardetailer.pl

 

Zawsze możesz też podjechać do chłopaków tutaj: wroclawcarspa.pl - Juliana Tuwima 16. Tylko często też są pewnie zawaleni robotą.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja nie ma znaczenia. Dla profesjonalnej roboty jestem w stanie przejechać przez miasto raz w tygodniu.

 

Basja zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań. Zwykła myjnia jakich wiele...

Szukam czegoś gdzie moje auto po kilku wizytach nie będzie wymagało ponownej korekty i zabezpieczania...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja nie ma znaczenia. Dla profesjonalnej roboty jestem w stanie przejechać przez miasto raz w tygodniu.

 

Basja zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań. Zwykła myjnia jakich wiele...

Szukam czegoś gdzie moje auto po kilku wizytach nie będzie wymagało ponownej korekty i zabezpieczania...

 

 

 

Pozdrawiam

 

Hej, faktycznie gdybym układał w kolejności to Basje bym na ostatnim miejscu ustawił.

 

W takim razie w kolejności - wg mnie - od najbardziej profesjonalnej roboty: carspawroclaw.pl, Ślężna 182, Bystrzycka (tu jest chłopak, chyba właściciel, który bardzo się stara, z tego co podejrzałem pracuje na KENOTEK i nawet po podstawowym myciu używa kompresora do wydmuchania wody ze szczelin).

 

Co do carspawroclaw lub na Śleżną najlepiej chyba się umówić telefonicznie na konkretną godzinę. A bynajmniej zadzwonić czy z marszu przyjmą :-)

 

Jakbyś testował którąś z opcji to daj znać czy jesteś zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info z pierwszej ręki, od właściciela z niedzieli. Myjnia na kepińskiej bedzie działać do sierpnia (tylko nie wiem czy z sierpniem łącznie czy w sierpniu już bedzie zamknięta). Na miejscu gdzie teraz jest myjnia ma być wybudowany Lidl. Nowa lokalizacja tak jak ktoś już wspominał to Krakowska i podobno pozwolenia itp są już w znacznej części załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu gdzie teraz jest myjnia ma być wybudowany Lidl.
Już chyba trochę na łeb upadli. Lidl jeden już jakieś 800m dalej - przy ul. Obornickiej/stacji Shell. Ciekaw jestem na ile mają oszacowanych potencjalnych odbiorców z Lidla na Kępińskiej. Chyba, że bazują tylko na klientach z ul. Kamieńskiego bo Polanka i Różanka jednak bliżej ma do Obornickiej.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie głowy jak my ustalają lokalizację dla sklepów Lidl, Bierdonka etc. Pojedź na Ołtaszyn, tak pomiędzy trzema Biedronkami zrobisz spacer, który zajmie Ci mnie niż 15 min, a każdej jest naprawdę spory ruch. Tu akurat podejrzewam bardziej bliskość stacji Shell. Jeszcze tego nie rozpracowałem, ale firmy lubią być obok siebie.

I na koniec mojego OT to choć nie lubię Biedronki, Lidli i innych to ich model prowadzenia interesu zasługuje na Nobla.

 

P.S. Czekam z utęsknieniem na przeprowadzkę na Krakowską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Radwanicach i jeżdżę Krakowską codziennie, ale jakoś nie bardzo wiem gdzie byłoby tyle wolnego placu na 3 stanowiska. Obstawiam więc jakieś zakamarki. Tak czy inaczej będzie git bo blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny myjni z Kępińskiej na Krakowską

 

Myjnia na Kępińskiej działać będzie na 100% do końca lipca a na 80 % do 4 sierpnia włącznie.

 

Od 5 sierpnia rozpocznie się rozbiórka obiektu. (jeśli jakieś terminy ulegną zmianie to oczywiście postaram się was o tym poinformować)

 

 

Odnośnie Krakowskiej papiery, papiery i jeszcze raz papiery ale ciągle do przodu ;) i oby tak dalej.

 

O dokładnej lokalizacji poinformuję po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ale powiem że myjnia będzie widoczna z z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

To mój pierwszy post nielicząc przywitania. Właśnie sprawdzałem czy Kępińska jeszcze działa i zaraz się tam wybieram opłukać samochód. Przepraszam, że może nie w tym wątku, ale korzystam, że czytają tu osoby z Wrocławia. Mieliście ostatnio coś takiego na samochodach:

 

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... czy-deszcz

 

Zachodziłem w głowę co to jest. Okazało się, że dopadł nas piasek z Sahary. Będziemy mieli teraz afrykańskie swirle ;-)

 

Pozdrawiam,

Vtec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana odwiedziłem BP na Legnickiej z własnym arsenałem... Z rana, więc pusto. Ale postanowiłem nie iść na przypał tylko grzecznie się zapytałem, czy nie będzie to problem, jeśli oblecę sobie autko swoim szamponem z wiadrami - gość się rozejrzał, 4 stanowiska wolne, pusto - i zgoda otrzymana :D 20 minut później zaczęła już się robić kolejka, więc jako tako zdążyłem ;)

 

Pierwsza samodzielna walka na bezdotyku zakończona sukcesem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankess zawsze twierdziłem, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Kiedyś byłem w Karpaczu i był taki ścisk, że nie było już gdzie auta zostawić. Podjechaliśmy pod bramę starszej babci i zapytaliśmy czy za 5 zł możemy u niej w ogródku przyparkować na parę godzin. Babcia powiedziała, że spoko za darmo możemy, a jak wróciliśmy to jeszcze kompot z rabarbaru nam dała, "bo pewnie chłopcy pić Wam się chce". Sorry za OT.

 

O dokładnej lokalizacji poinformuję po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ale powiem że myjnia będzie widoczna z z ulicy.

 

:good: Grunt to frontem do klienta. Czekamy zatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj byłem opłukać z kurzu auto na ehrle na krakowskiej. Dostałem info od pracownika z autobliźniaka żeby nie używać wody demineralizowanej. Klienci wczoraj narzekali, że zostają plamy na lakierze i uszczelkach. Pewnie w tygodniu jakiś serwis naprawi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na miejscu gdzie teraz jest myjnia ma być wybudowany Lidl.
Już chyba trochę na łeb upadli. Lidl jeden już jakieś 800m dalej - przy ul. Obornickiej/stacji Shell. Ciekaw jestem na ile mają oszacowanych potencjalnych odbiorców z Lidla na Kępińskiej. Chyba, że bazują tylko na klientach z ul. Kamieńskiego bo Polanka i Różanka jednak bliżej ma do Obornickiej.

Pzdr.

 

Przeglądam temat od początku i sam miałem to napisać. Ale LIDL stara się właśnie konkurować z Biedronką - po części asortymentem i niektórymi przynajmniej cenami, a od jakiegoś czasu także lokalizacjami. Mam jednak wrażenie, że trochę nieudolnie (ale trudno oceniać).

 

Żeby nie było zupełnie OT - kilka postów wcześniej ktoś pytał o dobrą myjnię ręczną we Wrocławiu. Sprawdzę polecone, natomiast też dzisiaj czytając forum trafiłem na ogłoszenie takiej:

 

http://www.lackprotect.pl/

 

Czy na jej temat ktoś może się wypowiedzieć?

(w sumie to najbardziej interesuje mnie tutaj kompleksowa usługa - z dokładnym czyszczeniem wnętrza. Bo późniejsze - regularne mycie - wolę już raczej robić sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, chętnie w końcu wypróbuję :)

 

Ostatnio nawet miałem, ale jak podjechałem (bardziej, żeby zobaczyć, gdzie to jest i jak wygląda) to zapowiadało się na deszcz, więc zrezygnowałem. Ale w weekend już chętnie.

 

[ Dodano: 1 Sierpień 2013, 14:49 ]

Jeszcze dopytam - jako, że nigdy wcześniej nie myłem samochodu na tego typu myjni - czy trzeba na coś uważać? Mam tu na myśli głównie nie uszkodzenie czegoś - np. lakieru, bo kilka osób pisało, że myjka ma bardzo dobre ciśnienie.

 

(sorry za post pod postem, ale piąty raz próbuję edytować poprzedni i cały czas otrzymuję informację o błędzie..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.