Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Shaddy, Dzięki, tyle razy tamtędy jechałem i nic nie widziałem... to jest bezdotykowe czy jak tam ma się sprawa z myciem np. w niedziele wieczorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kawałek dalej od Wrocławia, a dokładnie w okolicy Świdnica-Wałbrzych-Jedlina jest jakiś bezdotyk?

Jestem teraz na Rajdzie Świdnickim i po jeździe w deszczu po tych wąskich, zasypanych piachem dojazdówkach auto wygląda tragiczne - nie mogę na to patrzeć normalnie ;)

 

Ehrle jest w Świdnicy (ul. Rolnicza 5 i Rzeźnicza 2) oraz w Wałbrzychu (al. Podwale) ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaddy, Dzięki, tyle razy tamtędy jechałem i nic nie widziałem... to jest bezdotykowe czy jak tam ma się sprawa z myciem np. w niedziele wieczorem ?

 

To jest zwykła myjnia gdzie właściciel umożliwia samodzielne umycie swojego auta. Czynna od 9 do 19 od pn do sb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ok 2 lata, ale chyba najgorsze w mieście. Mieszkam w pobliżu i jedynie dywaniki jeżdżę tam płukać zimą. W tej okolicy znacznie lepsze jest na Lukoil'u na skrzyżowaniu Bardzkiej i Armii Krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej. To ja tez sie wlasnie umylem na Krepickiej. :)

 

Zostawilem 13 zl na Puga 307CC, caly program wraz z malym przesuszeniem. Ale juz widze jak moznaby zoptymalizowac.

Ogolnie jestem zadowolony.

 

Niestety mam kawalek do tej myjni - znacie moze jakies myjnie bezdotykowe na zachod od ul. Milenijnej?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodi, ja odczekiwałem około 3-5 min ewentualnie jak już widziałem, że dużo spłynęło ;)

 

Thomas207, jak dla mnie ok bo zdecydowanie bliżej będę miał, chociaż i tak nie po drodze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to tylko mi się pogorszy? Choć i tak już teraz mam daleko?

 

Swój samochód umyłem, egzamin zdany, ale mam inne pytanie, choć forum to kosmetyka aut.

Następne zadanie to umycie mojego choppera - większość motocykla to chromy, trochę skóry, plastikowa przezroczysta szyba i trochę lakieru.

 

Wiecie może jak na poszczególne elementy będą wpływały poszczególne programy?? Głównie chodzi mi o chromy oraz o szybę plastikową.

Chromy, żeby nie zeszły. Szyba, żeby nie zmatowiała.

 

Których programów na poszczególne części unikać??

Czy na koniec pojechać nabłyszczaczem, czy poprzestać na płukaniu, a potem szmatka i wycieranie?

 

I czy macie jakieś inne rady?

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenia prawdopodobnie tak. Sakwy już nie. Nie bardzo chce mi się je przy takim myciu demontować :)

(teoretycznie wszystko można zdemontować: sakwy, szybę, chromowane tłumiki i pozostałe elementy, ale gdzieś jest granica :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 to jest pewne info? Ja też miałbym wówczas rzut beretem :D.

Ze 2 tygodnie temu sam właściciel myjni pisał mi na PW, że miasto nie przedłużyło/wypowiedziało mu umowę dzierżawy gruntu (knują tam coś innego) więc zawija myjnię z Kępińskiej i przenosi ją gdzieś na Krakowską (nie wiem gdzie dokładnie ale miał tam też na początku schody ze zgodą na dojazd i nie wiem czy to rozwiązał jakoś czy znalazł jakąś inną miejscówę na Krakowskiej). Zapewne więc już dopiął ten temat więc i tutaj napisze dokładnie kiedy zawiją Kępińską i na którą dokładnie miejscówę. Wiadomo - na Krakowską raczej jeździł nie będę bo z mojej okolicy dojechać w tamte rejony to jest porażka na całego i niezbyt się to opłaca.

Tak czy inaczej - trzymam kciuki aby na nowej miejscówie szczęście bardziej dopisało i myjnia mogła funkcjonować tam długo i bez zakłóceń.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.