Jump to content
IGNORED

Tanie i dobre microfibry

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziadu, zbankrutuję, nie kuś 😛😉

Dla Ciebie już nie ma ratunku 😂

Odpuść Fluffiego. Jeśli nie chcesz wydawać sporo kasy to za 49 zł masz bardzo dobry ręcznik SG EXTREME DRYING TOWEL, albo jeszcze lepszy i większy za 55 zł Fireball PIN Towel.

Posted Images

Kupowałem te niebieskie z actiona ale nie polecam. Są mięsiste mimo mniejszej gramatury ale po kilku praniach robi się tarka. Znaczy do środka to jak najbardziej zacne i cena jak najbardziej. Ale ostatnio kupiłem waxpro no limit plush Black series one mają chyba 420gsm i naprawdę jestem mega zadowolony. Bezszwowe mega miękkie. Nabyłem chyba 5 czy 6 i większość już jest po pierwszym praniu i nie dziwi mnie że ludzie kupują np. gentlemana plusa gdzie jedna szmatka kosztuje ponad 30 zł ale czuć tą jakość bez porównania z tanimi fibrami. Te waxpro czarne jakieś super tanie nie były bo chyba 12,40 sztuka porównywalnie z FX protect ale warto. Mam pytanko nie wiecie jak się sprawują k2 moli te 400? Słyszałem że podobno dobre a za cenę 6 zł teraz są w smarcie to chyba lepiej się nie da. Używał ktoś może ?

IMG_20201112_203718.jpg

K2 Moli to opus magnum tanich mikrofibr. Ale to K2 więc niektóre jednostki powiedzą, że to tania, nic niewarta marketówka. "Niedetajlingowe"

K2 moli i K2 king sa swietne, uwielbiam je jako reczniki do suszenia progow. 

Niestety w pl niedostepne ale genialne sa fibry auto XS z aldi. Aktualnie dostepne na poludniu DE. 

Screenshot_20201112-101843_Lite.jpg.56be4be2ab016df7772c88118efc6ff8.jpg

• 2 weeks later...