Skocz do zawartości
kuflik

Tanie i dobre microfibry

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie w dobrej cenie fibry do wnętrza polecicie ( do szybkiego odświeżania IQ z kurzu), najlepiej bez obszycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakie w dobrej cenie fibry do wnętrza polecicie ( do szybkiego odświeżania IQ z kurzu), najlepiej bez obszycia.

Waxpro nolimit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bapko napisał:

Waxpro nolimit

Jest też wax pro smart bez obszycia ale gramatura 200 - to by się nadało czy cienias ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@V1RU$ do jakiegoś IQD da rade. Jak dobre włosie to da radę, a waxpro powinno mieć dobrą jakość (używam tylko tych po 8,50, które uwielbiam także o tamtych nie wiem). Do przetarcia wnętrza używałem często fibr z Castoramy (chyba) 3 szt po 10zl. Cienkie, ale włosie było całkiem chłonne i dawało radę (oczywiście lakieru tym nie ma co ruszać), więc sądzę, że tu tym bardziej

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest też wax pro smart bez obszycia ale gramatura 200 - to by się nadało czy cienias ?

Ostatnio jak robiłem szybka akcje we wnętrzu to porównywałem waxpro z cieniasem ale takim totalnym, i mogę powiedzieć ze waxpro zbierał kurz do wnętrza a cienias go tylko przesuwał ...
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Bapko napisał:

Ostatnio jak robiłem szybka akcje we wnętrzu to porównywałem waxpro z cieniasem ale takim totalnym, i mogę powiedzieć ze waxpro zbierał kurz do wnętrza a cienias go tylko przesuwał ...

Spoko zamówił kuzyn testowo te no limit 360 zobaczymy jak się to spisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@V1RU$ Do IQD najważniejsze to fibra z krótkim włosiem. Właśnie coś takiego jak waxpro no limit. Zawsze używałem z długim włosiem i oglądając ostatnio wypowiedź MX Nowickiego, w odcinku torbie Detailera, zmieniłem na krótkie i jest bajka. Lepiej się pracuje. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, david2888 napisał:

@V1RU$ Do IQD najważniejsze to fibra z krótkim włosiem. Właśnie coś takiego jak waxpro no limit. Zawsze używałem z długim włosiem i oglądając ostatnio wypowiedź MX Nowickiego, w odcinku torbie Detailera, zmieniłem na krótkie i jest bajka. Lepiej się pracuje. 

Prawda !

Te no limity zaskoczyły mnie pozytywnie. Jestem zadowolony. Cena ok i robią robotę. Fioletowa poszła już do QD na lakierze też spisuje się BDB a jasną do środka zaadoptowałem. Szkoda że taka mała ich gama kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi