Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie ścierki domowe itp.

 

Jeśli masz Auchan-a to tam na dziale moto masz też 3szt. za 6zł ale większe (30x40 zamiast 30x30), bez metek (które trzeba by usuwać), mam też wrażenie, że są minimalnie grubsze od tych z Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a tych ktos uzywał :

 

 

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1245827631 - wychodzi 1.50zl/szt - 32x32cm

 

lub te tansze :

 

http://allegro.pl/3-x-sciereczka-z-mikr ... 36678.html - wychodzi 1.32zl/szt - 30x35cm

 

Szczegolnie te drugie mnie interesuja :) . Opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a tych ktos uzywał :

 

 

 

 

.... - wychodzi 1.50zl/szt - 32x32cm

 

l

 

No tak, po 1,50. Szczególnie jak przyglądniesz się na 'najtańszy' transport ( +15 zł), to 1'na będzie już po 9 !!!!!!!!!

 

pozdrawiam

 

Kupisz ich 30szt i wtedy wychodzi Cie po 2zl/szt co jest i tak dobra cena :) . wiadomo ze mniej jak 15 szt. to niezbyt oplaca sie kupowac ..

 

a konkretnie tych - firmy MAXY - ktos uzywal ?

http://allegro.pl/scierki-z-mikrofibry- ... 10074.html

 

W jakich super/hiper marketach obecnie kupie mikrofibry w niskich cenach ? Szukalem wczoraj w biedronce/tesco/kauflandzie i nigdzie nie bylo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofibra to najlepsza ścierka do wycierania ale nie wszystkie są dobre

Ja zwracam uwagę na skład ścierki z czego jest wykonana ile mierzy i ile ma gram

Gdy się dowiecie te parametry wtedy na pewno wybierzecie dobra ścierkę te najlepsze wykonane są z 80% polyester i 20% polyamid ale osobiście kupujcie po 1 szt aby samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to biore z 10 bo mi sie cały zapas skończył niestety do lakieru ;)

Czerwonych używałem. W sumie są w porządku. Mają tylko jedną wadę : FARBUJĄ !!!!

Lepiej kup żółte: 1277362051. Zdecydowanie lepiej się nimi pracuje. Uważam że są to najlepsze mikrofibry jak za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak zrobiłem ;) Mnie najbardziej odpowidają żółte, dobra cena i niezła jakość.

Daj znać czy czerwone farbują.

 

Ja brałem te czerwone, niestety tak jak pisałeś wcześniej, farbują. Ale tak to są ok.

W sumie to od temachema najlepsze, wg mnie, są niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze zaopatruje sie w chemie u jednego przedstawiciela w Poznaniu zapytałem o scierki mikrofibry-posiada dwóch producentów jeden to ,,kaja,,(4 kolory) a drugi to ,,green tex,,(chyba tylko 2)-dostałem od niego oferte co przedstawiam na scanie-sprzedaje tez on na allegro ale ceny widze ze ma wieksze(nick na allegro CSP_POZNAN)

przetestowałem niebieska ,kaja,-miła w dotyku,nie barwi przy praniu

skanowanie0001.jpg.7f2d83f44ca637399023225b29760bff.jpg

skanowanie0002.jpg.dcbaeedba304d4af36bf18d8da9cfc1c.jpg

skanowanie0003.jpg.8e2babbb67c7621c52dbf7ab509f16b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Daj znać czy czerwone farbują.

 

Dzisiaj je przepłukałem w wodzie z mydłem, coby wszelkie pyłki itp rzeczy zmyć przed pracą, nie widziałem jeszcze tak farbującego materiału :P Wrzuciłem 4 do wiadra, po minucie wylałem wode koloru krwistoczerwonego :P Dopiero po 5 płukaniu przestały puszczać farbe, myśle że już będzie ok. Niebieskie też troche farbowały, ale dużo mniej, to samo żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zakupiłem ręczniki z mikrofibry w decathlonie. Jeden do wycierania auta, a drugi dla siebie :D

 

Rozmiar gigant 130x80 za 40zł. Były też mniejsze.

Bardzo milusi i elegancko chłonie wodę. Tylko trochę mniej milusie są krawędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.