Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

taka mi sprzedawca polecił :)

https://mrcleaner.pl/mikrofibry/monster-shine-fat-orange-mikrofibra-40x40-cm-1200gsm?from=listing

fajnie się tym aplikuje i druga stroną dociera :) może przez puszystość nie jest zbyt wygodna, ale spełnia funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2017 o 12:15, PanCogito7 napisał:

Ostatnio używałem clenera DJ. Jaka mikrofibra dobrze będzie go docierać? 

Praca z Jana Niezbędnego była straszna i bardzo ciężko było go nią dotrzeć. Także polećcie jaką dobrą do tego cleanera :)

Przy ostatnim nakładaniu DJ lime prime używałem mikrofibry 40x40cm 320g za około 5zł, jak dobrze kojarzę to producent kaja. Nie miałem najmniejszych problemów z dotarciem wypracowanego cleanera. Także nie potrzeba bardzo drogich mikrofibr do tego, kwestia znalezienia fibry od dobrego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem mf w Dino, mf z moraja duża 30x60 za 3.99, bez porównania jest gęsta, nie jak mf z marketów pakowane po kilka sztuk. Do tego jest jeszcze fajna mf do mycia okien o strukturze wafla za 2.99 .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja osobiście polecam taki komplecik mikrofibr sonaxa. Dwie sztuki za 16 złoty ;)
Do QD ADBL'a, czy SG jest okej :)
Do collonita też daje rade.
sonax_2_pack_mikrofibra_czerwona2x_b.jpg

Mam też pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników - Czy mikrofibra z dużą gramaturgia GSM i długim włosiem, nie będzie utrudniała wypracowania twardych wosków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2017 o 18:54, damiano2007 napisał:

Ja osobiście polecam taki komplecik mikrofibr sonaxa. Dwie sztuki za 16 złoty ;)
Do QD ADBL'a, czy SG jest okej :)
Do collonita też daje rade.
sonax_2_pack_mikrofibra_czerwona2x_b.jpg

Mam też pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników - Czy mikrofibra z dużą gramaturgia GSM i długim włosiem, nie będzie utrudniała wypracowania twardych wosków?

Mam te same. Do QD jak znalazł. 2 lata i nadal dają radę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dokładnie te same, ale jakieś sonaxowe czerwone "macałem" ostatnio w sklepie. Jak dla mnie QD to tak na siłę się tym "wytrze" ale wosk?! Do wnętrza na przetarcie APC czy dressingu IQD są ok, ale do lakieru wolę jednak coś grubszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obie supersofta i sonaxa i nie ma co ich porównywać to inne fibry tak jak przedmówcy pisali nie ta gramaturą supersofta ma około dwa razy taka gramaturę jak sonaxa tak więc sonax do apc prac qd tak ale do wosku niż nie a jeśli już do apc to duże tańsze a tak samo dobre to kirkilandy cena około 5 zł sztuka albo 5 sztuk za 20 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, daniel.z napisał:

hej! ja znów mam pytanie czym dotrzeć SSW? ... chcę kupić jakąś porządną fibrę tylko pod SSW lub inne QD. myślałem o ADBL Mr. Gray albo GYEON BOA. 

czy dobrze myślę? czy jednak przerost formy nad treścią?

Ja do SSW używam fibry WaxPro Silesia. Świetnie mi się nią pracuje. Greya i Boa nie miałem, wiec się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, daniel.z napisał:

hej! ja znów mam pytanie czym dotrzeć SSW? ... chcę kupić jakąś porządną fibrę tylko pod SSW lub inne QD. myślałem o ADBL Mr. Gray albo GYEON BOA. 

czy dobrze myślę? czy jednak przerost formy nad treścią?

Ostatnio po zakupie ADBL mr . Gray używam właśnie z SSW . Bardzo fajna fibra tak jak Puffy Towel ;)

Polecam obie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, daniel.z napisał:

hej! ja znów mam pytanie czym dotrzeć SSW? ... chcę kupić jakąś porządną fibrę tylko pod SSW lub inne QD. myślałem o ADBL Mr. Gray albo GYEON BOA. 

czy dobrze myślę? czy jednak przerost formy nad treścią?

Tak jak wyżej koledzy. Mam ADBLowego greya, puffy towel i oba świetne do ssw. Sprawdź też Blast from Salem Funky Witch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.