Skocz do zawartości

APC - jaki, jeśli nie Meg's?


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Przeczytałem temat o APC i zastanawiam się nad wyborem.

Jednak chciałbym, aby środek kupiony do samochodu nadał się również do usunięcia brudu i kamienia ze szklanej kabiny prysznicowej.

W tym wątku było kilkakrotnie pisane, że APC mogą być stosowane również w domu.

 

Czy w takim razie możecie mi coś konkretnie polecić co spełniłoby powyższe oczekiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To powrócę do tematu APC :)

 

Używałem w weekend czegoś takiego: APC Presta Lubri Suds

Mam porównanie tylko do Megsa.

Otóż ma konsystencję szamponu, kolor podobny do APC Megsa, ale pachnie wybornie! Nierozcieńczony pachnie jak guma orbit, albo miętowa pasta do zębów, ale jak się zrobi roztwór i zaczyna parować, to pachnie słodkawo, trochę jak gumy do żucia "w kulkach" ;) Nie pachnie chemią wcale.

A najważniejsze, że zrobiłem roztwór 1:20 i wg mnie domywało jak Megs 1:10. trochę gorzej się pieniło, ale bez tego i tak się domywało. Jak dla mnie godne polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie, złożyłem sobie właśnie zamówienie na SNB MAC APC, przy okazji dzisiejszych "małych wigilijnych zakupów" :D ...kupiłem na razie 1L na próbę, bo skończył mi się Nielsen.

 

Nie za dużo mogę znaleźć na forum na temat tego APC (szukałem nawet tu) - niech mnie ktoś utwierdzi w opinii, że dobrze zrobiłem?? :cry:

Jako drugie APC mam zamiar dokupić 4Nano Predator.

 

PS> ciekawe czy ktoś tu dziś siedzi w wigilię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> ciekawe czy ktoś tu dziś siedzi w wigilię :kox:

... a jednak :evil::evil:

 

yukon, rozumiem, że ten brak rozwinięcia tematu to efekt zbyt dużej ilości smakołyków spożytych dzisiaj - rozleniwiony jesteś :-]:D

mógłbyś napisać do jakiego innego APC porównał byś go? chodzi mi o moc domywania :idea: Bardziej Surfex HD czy Nielsen? A może jakieś inne porównanie co do innych aspektów tego produktu :idea:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, jaki jest kolor tego APC? różowy?

Nie wiem, bo dopiero dziś złożyłem zamówienie. Przyjdzie do mnie pewnie w piątek.

 

[ Dodano: 24 Grudzień 2012, 22:44 ]

nie mogę się ruszać...

...ale tylko delikatnie paluszkami po klawiaturze :| ewentualnie płynny ruch ręką po szklaneczkę czegoś na trawienie w czasie pisania :kox: na pewno potrafisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, kolor różowy i mocą bardziej Nielsen niż Surfex. Ja używam go do większości robótek na zewnątrz i pod maską, bo się nieźle sprawdza jak na tę cenę.

Jak paczko będą chodziły normalnie w czwartek-piątek, to na piątek jest szansa, że dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, kolor różowy i mocą bardziej Nielsen niż Surfex

zegarek, dzięki za odpowiedź :good: zobaczymy, jak się będzie sprawował, jeśli tak jak Nielsen bądź lepiej to będę zadowolony :)

 

PS> doszedł mail co do "germana" :?:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z tych APC (może jeszcze inny w podobnej cenie) do w miarę uniwersalnego wykorzystania będzie najlepszym wyborem?

 

Pisząc uniwersalne wykorzystanie, mam na myśli czyszczenie zakamarków (wnęki drzwi, oznaczenia, napisy), a także wnętrza.

 

autosmart G101

concept 3c

apc nielsen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skore rak wysusza

Na początku to się ignoruje - rękawiczki ? po co ? ale po jakimś czasie zaczynają się problemy :/ lepiej zapobiegawczo przy kontakcie z chemią zawsze mieć "coś" na rękach ;)

Nitrylowe rękawiczki są niezbędne....

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagmar, na razie najmocniejszy RD jaki sobie zrobiłem to 1:10. Jest na tyle mocny, że przy odszczurzaniu pod maską zaczął mi lakier schodzić na plastikowym zderzaku, z tym że to raczej wina źle pomalowanego zderzaka za kadencji poprzednika. Wnęki i inne trudno dostępne miejsca po pędzelkowaniu i odstaniu chwilkę wyglądają jak nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.