Skocz do zawartości

APC - jaki, jeśli nie Meg's?


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uwazam ze BH Surfex jest rewelacyjny jako srodek wielozadaniowy.

Od mycia wstepnego na bardzo zabrudzonych autach 1:1 do zabezpieczonych lakierierow - 1:25-30. Mycie nadkoli, silnika, wneki drzwi, usuwanie resztek i olejkow po korekcie, nawet do namaczania padow i mf po pracy..

Surfex HD rzadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do apc concepta to moim zdaniem jest raczej słaby. MPC od autobrite bije go na łeb masakrycznie. Przy roztworze 1:5 radzi sobie z czyszczeniem silnika, gdzie 3C wymięka nawet skoncentrowany. Co do 3C jest całkiem niezły do plastików, podsufitki, lekkich zabrudzeń tapicerki. Z olejami i smarami sobie radzi raczej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam galonu nowego APC. Miałem Poorboys'a i Meg'sa.

Szukam czegoś co będzie mocniejsze od Megs'a ale żeby nie zostawiało zacieków we wnętrzu jak PB . Właściwie PB byłby super gdyby nie te zacieki (testowane w kilku autach).

Jak pod tymi względami wypada Surfex HD w porównaniu z wyżej opisanymi i jak wypada na tapicerce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do apc concepta to moim zdaniem jest raczej słaby. MPC od autobrite bije go na łeb masakrycznie. Przy roztworze 1:5 radzi sobie z czyszczeniem silnika, gdzie 3C wymięka nawet skoncentrowany. Co do 3C jest całkiem niezły do plastików, podsufitki, lekkich zabrudzeń tapicerki. Z olejami i smarami sobie radzi raczej słabo.

 

Ja porównywałem 3C do innych APC pod kątem używania do wnętrza auta, bo zresztą temat też mówi od Megsowym APC, które smary i oleje też słabo rozpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Troche szukam ale nie moge nic znależć. Mozecie mnie nakierowac na jakis konkretny TEST APC NIELSEN CYCLONE ? Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 42", 46", 52". Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 350 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN. Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy ? Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN. Naprawa, serwis telewizorów LCD, LED, plazma, kineskopowe. Naprawa wszystkich marek: Samsung, Sharp, Panasonic, Sony, LG i inne. Uczciwość, wieloletnie doświadczenie i fachowość. Bezpłatny dojazd do klienta. Obszar działalności: Wrocław i do 15 km na południe od Wrocławia. 90% napraw odbywa się w ciągu 3 do 24 godzin od zgłoszenia. diagnoza awarii gratis lub 50 zł w przypadku rezygnacji z naprawy :ad:

 

Po co ci test bierz w ciemno. Trcohe użytkowników na forum jest i nikt nie narzekał. Sam też go chwalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

umyje nim motocykl, silnik w aucie, wredne zacieki po paście polerskiej 3m we wnekach które to juz myłem wszystkim co mi do głowy przyszło?

 

jakie stężenie do opryskiwacza robicie na:

silnik

wneki

felgi

deska rozdzielcza

nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów chyba się załamie :wallbash: a tak serio?

 

[ Dodano: 8 Styczeń 2012, 21:37 ]

można go stosować jako pre wash do prania tapicerki odkurzaczem? mam wredne plamy na tylnej kanapie po dzieciach które to nawet proszkiem karchera nie zeszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.