Skocz do zawartości

APC - jaki, jeśli nie Meg's?


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

APC od Good Stuff wypsikałem 1l gotowego roztworu 1:10. Zapach przy aplikacji bardzo stonowany, praktycznie mało wyczuwalne zapachowe nuty. Ale plus za to że żadna chemia się nie przebija. Co do siły domywania..hmm jest bardzo dobrze, ale do najmocniejszych bym go nie zaliczał. Obecnie posiadam Excede Bulldozer, ale skoro to dla Cb za mało to wiem ze mają jeszcze silniejsze APC Advanced.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Pływak - Ideal Vask, ale ten w koncentracie (Pro - czarny). Fiołkami nie pachnie, ale nie dusi; już w "normalnym" rozcieńczeniu jest skuteczny. Nie próbowałem mocniejszych mieszanek, ale subiektywnie uważam, że jest lepszy od Surfex-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze Red Devil to bardziej degreaser ale u mnie sie sprawdzał i na zewnątrz do odszczurzania i w odpowiednim stężeniu również do wnętrza. Bulldozer też nie byl zły jednak Red Devill ciut mocniejszy i nawet tanszy. 

Ciekawy ten Ideal Vask i nie zabija cenowo dostanę to u któregoś z forumowych partnerów czy tylko allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To takie 2 sytuacje

- nada się do przetarcia lakierowanych mebli w domu w jakimś mały stężeniu ? Mieszkam w bloku i mam białe meble na których po jednym dniu od przetarcia jakimkolwiek dressingiem czy waxem zbiera się kurz; pomyślałem że może to choć trochę da radę w tej nierównej walce

 

- czyszczę tym środek w aucie a potem nakładam dressing - czy właściwości antystatyczne nadal zostaną ? Bo na chłopski rozum zostaną przykryte dressingiem czyli działania nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Strus napisał:

To takie 2 sytuacje

- nada się do przetarcia lakierowanych mebli w domu w jakimś mały stężeniu ? Mieszkam w bloku i mam białe meble na których po jednym dniu od przetarcia jakimkolwiek dressingiem czy waxem zbiera się kurz; pomyślałem że może to choć trochę da radę w tej nierównej walce

 

- czyszczę tym środek w aucie a potem nakładam dressing - czy właściwości antystatyczne nadal zostaną ? Bo na chłopski rozum zostaną przykryte dressingiem czyli działania nie będzie

meble lakierowane ? jak tak to może ech2o? po dressingu zaczniesz docierać go mf to pewnie majster powierzchnia w jakims stopniu się na eleketryzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu meble lakierowane i idealnie sprawdza się na nich FW Botox lub Megsowy Last Touch. Praktycznie do wszystkich gładkich powierzchni te QD się nadają począwszy od lakieru po szkło czy np obudowę laptopa. Zapach obydwu praktycznie unosi się w pomieszczeniach przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
12 godzin temu, Domel napisał:

Kto używa i ma doświadczenie z AQUA Cosmetics APC ? 🙂 Widzę w communach, że zbiera bardzo dobre recenzje 🙂

Miałem APC Aqua bardzo dobre, duża siła czyszczenia, lekko duszący jak typowe APC, zapach raczej przyjemny. Ze swojej strony mogę polecić. Kwaśne APC Aqua stoi na półce do przetestowania w celu odetkania powłoki 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, Maciej WTN napisał:

Miałem APC Aqua bardzo dobre, duża siła czyszczenia, lekko duszący jak typowe APC, zapach raczej przyjemny. Ze swojej strony mogę polecić. Kwaśne APC Aqua stoi na półce do przetestowania w celu odetkania powłoki 🙂 

Brałes ze strony Aqua czy jakiegos innego sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Arkiem na #DetailingShow na temat APC Sour. Mówił, że do serwisu powłok ma idealne zastosowanie, ale w formie oprysku i spłukania - bez mechanicznego ruszania rękawicą, bo może nadszarpnąć powłokę 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.