Skocz do zawartości

APC - jaki, jeśli nie Meg's?


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie noszę się z zamiarem zakupu Duragloss 701 do mycia opon, ale szukam też czegoś do mycia wnęk, zawiasów, wlewu paliwa itp. Czy ten Duragloss się nada do tego również, czy kupić dodatkowo jakieś APC? A może wystarczy kupić samo APC i Duragloss będzie niepotrzebnym zakupem?

Który APC jest lepszy, bardziej uniwersalny, wydajny itp?

SG APC Lime, czy SG Red Devil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

701/703 jest produktem do czyszczenia opon/gumy a nie środkiem do ogólne stosowania na wszystkich powierzchniach - moim zdaniem na chwilę obecną jest nr 1 do tego celu. Z tego co wiem to coś wypuszcza teraz ADBL do opon. Co do APC do wybrał bym SG Red Devil gdyż możesz nim przy odpowiednim stężeniu wymyć praktycznie większość materiałów przy aucie - ogólnie można powiedzieć że jest środkiem czyszczącym ogólnego zastosowania. Bardzo ważne jest w RD aby go odpowiednio rozcieńczać gdyż jest mocnym środkiem.

Konkluzja jest taka że nie zaoszczędzisz jak chcesz dokładnie i zarazem szybko wymyć opony bo do tego jest 701/703 i basta. Red Devilem też je domyjesz ale nie tak dokładnie jak 701/703 i znacznie dłużej to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam takie pytanie, czy ktoś tu miał w ogóle styczność z firmą Eilfix ? rozchodzi mi sie konkretnie o dwa produkty, czy nadawały by się ona jako APC czy to całkowicie się ze sobą mija ?

- Eilfix Turbo Mystral

- eilfix orangenöl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy użycie Climex Expert+ Dimmex podczas drugiego mycia jest dobrym pomysłem na przygotowanie auta do korekty lakieru, politury czy wosku? Czy mimo użycia tego specyfiku użycie glinki przyniesie jakiś efekt? Auto 5letnie, białe, niedawno zakupione, nigdy poza myciem nie było nic robione. Widoczne w słońcu drobne ryski i świrle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy, czy ktoś z Was może potwierdzić że to normalne że APC Poorboy's Refill coś pływa/ Krystalizuje się na dnie pojemnika.

Wczoraj dotarło APC i na dole jest jakby skrystalizowany materiał, wygląda jak lód, ale wydaje odgłos plastiku.

2def233a39ba.jpg

3c42c48bdc29.jpg

7f7b0b1f7265.jpg

 

Pan ze sklepu mówi, że w APC od poorboy's to norma. i można spokojnie używać.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, używał ktoś APC TENZI? o dziwo na mojej wiosce w sklepie obok, na półce stoi chyba cała gama srodkow TENZI właśnie, i to w cenach nisko internetowych :P prixa do felg i piane neutral już potestowałem, całkiem dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem w szoku :P

 

Dodane po 2 minutach 18 sekundach:

A, dzisiaj zamówiłem u nich - żeby mieli na sklepie IPA i rollex (podobno bardzo fajny wosk w płynie)

 

Dodane po 22 minutach 39 sekundach:

jutro zapytam o Car Shine, jako QD bedzie dobry podobno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie poszukuje mocnego APC do tej pory ozywałem Nielsen Cyclone, SG Red Devil, oraz Excede Bulldozer najmocniejszy był Red devil i spisywał nieświetnie z tym, ze mocno chemiczny zapach miał. Pojawiło się coś równie mocnego co nie śmierdzi? Ewentualnie ostatecznie ten zapach mogę pominąć jeśli środek naprawdę będzie dobry. Jak wypada APC od Good Stuff Gorilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.