Skocz do zawartości

Porównanie karcher WD3.200 i NT 27/1


tomekk1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce zakupić odkurzacz do garażu, samochodu.

Wyborem miał być WD3.200 ze względu na cenę i nie złe parametry, ale zastanawiam się nad NT27/1 to już sprzęt profesionalny i na pewno dłużej będzie służył.

Bardzo proszę o opinie , może ktoś używa taki odkurzacz, jestem ciekaw jak sobie radzi z odkurzaniem samochodu lub wciąganiem wody.

Jestem też ciekaw jak działa z turbo szczotką.

 

Czekam na opinie i jakieś porady, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pierwszy odkurzacz i w mojej opinii ma tylko dwie wady. Po pierwsze jest bardzo głośny :? , a po drugie szybko zapycha się filtr i ciężko go wyczyścić nie wdychając przy tym wylatującego syfu :/ . Do zalet na pewno trzeba zaliczyć sporą moc ssącą, spasowanie plastików (nic nie trzeszczy, nic nie lata), bardzo solidna budowa przy mocnym uderzeniu odkurzacza (przez przypadek :evil: ) nic mu się nie stanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad karcher T10 on jest na sucho i do garazu to chyba nie zabardzo się nadaje a cenowo troszke tańszy jak NT27/1.

 

Mam ten pierwszy odkurzacz i w mojej opinii ma tylko dwie wady. Po pierwsze jest bardzo głośny :? , a po drugie szybko zapycha się filtr i ciężko go wyczyścić nie wdychając przy tym wylatującego syfu :/ . Do zalet na pewno trzeba zaliczyć sporą moc ssącą, spasowanie plastików (nic nie trzeszczy, nic nie lata), bardzo solidna budowa przy mocnym uderzeniu odkurzacza (przez przypadek :evil: ) nic mu się nie stanie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T10 to taki do domu biura i tylko do pracy na sucho.

Jak już to brałbym NT27/1 - bo do użytku profesjonalnego,

a WD 3.200 jednak to wersja do użytku domowego.

różnice między NT27/1 a WD 3.200 są niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.