Skocz do zawartości

Radom i okolice


Jaczinto

Rekomendowane odpowiedzi

@PawelRDM

Wszystko co napisałeś to prawda, ale jak kiedyś zadzwoniłem, zapytałem o woski hybrydowe i usłyszałem, że maja Fusso to jakoś straciłem ochotę na zakupy😔

Pama to u mnie sentyment bo tam robiłem pierwsze zakupy ... przyszedłem po irche i gąbkę a wyszedłem z Fluffym, rękawica i pierwszym woskiem (Meg’s Gold Class Carnauba) 🤩

Efekt na czarnym lakierze i pierwszy deszcz po smalcowaniu tak mnie zaszczepił, że brak słów ... 

61D21511-6A35-4E7C-B0E9-18419326191A.jpeg.f67a193e0f7b6e69d886f4d19e0106bf.jpeg

Zużyłem wtedy tyle, że wystarczyło by na 2 autobusy, a zakwasy po docieraniu pamietam do dziś 🤪

438A8090-73CA-4F71-B301-F7BDEDE52990.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 28.05.2021 o 15:00, blackfun napisał:

Panowie nic się w Radomiu nie dzieje?

Jakieś sprawdzone miejscówki gdzie na dzień dzisiejszy można swobodnie umyć samochód na dwa wiadra?

w ciągu dnia korzystam z myjni na Żółkiewskiego vis a vis Auchan, ale tak po godzinie 18.00 bo jest tam Pani, która pilnuje ale nie ma problemu z opryskiwaczem czy szczotka do felg. Jest piana aktywna, ale nie polecam programu "nabłyszczanie" coś tam dodają i zostają plamy na aucie. Wieczorami jeżdżę na xcar ma Michałowie po 18.00 nie ma tam obsługi ale ruch spory. A wieczoram to już co 2 szoruje auto gąbka i ma jakiaś "krwawa felgę z K2" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PawelRDM napisał:

w ciągu dnia korzystam z myjni na Żółkiewskiego vis a vis Auchan, ale tak po godzinie 18.00 bo jest tam Pani, która pilnuje ale nie ma problemu z opryskiwaczem czy szczotka do felg. Jest piana aktywna, ale nie polecam programu "nabłyszczanie" coś tam dodają i zostają plamy na aucie. Wieczorami jeżdżę na xcar ma Michałowie po 18.00 nie ma tam obsługi ale ruch spory. A wieczoram to już co 2 szoruje auto gąbka i ma jakiaś "krwawa felgę z K2" 😉

Dzięki za informacje. Ja mieszkam na południu i na myjniach w pobliżu nie widzę, żeby ktoś używał własnych akcesoriów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, blackfun napisał:

Dzięki za informacje. Ja mieszkam na południu i na myjniach w pobliżu nie widzę, żeby ktoś używał własnych akcesoriów. 

Południe to zupełnie nie moje rewiry. Ja najczęściej to jeżdżę z jednym wiadrem i stosuje metodę rinssless z szamponem ONR. Mniej noszenia a mycie robię już pozastanowiskiem wiec nikt mnie nie gania 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach południa to możesz myć na Wierzbickiej koło salonu rowerowego Rodex - nikt mnie nigdy nie przegonił jak myłem w sobotę lub niedzielę. Nie wiem jak na tygodniu. Tyle że ciśnienie tam słabe więc typowo pod własne mycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kolargol napisał:

w okolicach południa to możesz myć na Wierzbickiej koło salonu rowerowego Rodex - nikt mnie nigdy nie przegonił jak myłem w sobotę lub niedzielę. Nie wiem jak na tygodniu. Tyle że ciśnienie tam słabe więc typowo pod własne mycie.

Właśnie sama myjka mi tam nie podpasowała, ale to dobrze wiedzieć, że nikt tam nie gania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.