Skocz do zawartości

Radom i okolice


Jaczinto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będę w Radomiu za tydzień i zastanawiam się czy mamy w naszym mieście jakiś sklep gdzie kupię wszystko do auto dealingu? Czy jest coś godnego polecenia? Czy raczej trzeba zamawiać online? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuja nic szczegolnego na fotka na wallu fb. Moze sie rozkreca.. Opis robotki przy e39m5, no bez jaj :mrgreen: , zmatowienia itp...a na fotkach 'lekkie' holo po lakierniku.

P.s kupili chyba sobie logo, poprzednia nazwa firmu to Carclinic czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Temat z Radomia umarł ;)? Nikt juz nie bawi się w detaling??

Czy jest jakaś myjka w Radomiu gdzie mozna uzyć swojej aktywnej piany i nikt sie nie czepia?? Nie mam możliwości mycia w domku więc szukam myjni gdzie mógłbym czasem posiedzieć i popucowac auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

@lol19pl

to prawda, widziałem na własne oczy jak szukałem auta. Jeden z komisów w Zwoleniu przy trasie Radom - Lublin. Janusz hologramy na masce maskował Plakiem przy pomocy starej koszulki 😂

W poprzednim poście miałem na myśli bardziej zajawkowiczów takich jak ja, z którymi można się złapać w wolnej chwili, pogadać, wymienić doświadczeniami, czy nawet jakimis produktami do przetestowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mieszkam w bloku i myje samochód na bezdotyku, ale wieczorami jak jest bardzo mały ruch. Wtedy ogarniam zawsze auto na dwa wiadra😀 Korzystam tylko z wody na myjni koszt umycia auta 6-7 zeta. Podjeżdżam z takim arsenałem 😁

 

20190615_200238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to przerabiałem, na szczęście od września mam kawałek swojego podwórka 🤩

I wreszcie mogę myć w miarę bez pośpiechu ... w miarę bo miejsce do mycia dość nasłonecznione. 

P. S. 

Gdzie w Radomiu robicie zakupy? Chemia, fibry itp. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Master’s Garage byłem 2 razy ... pierwszy i ostatni.

jak chcesz tanie i całkiem niezłe fibry ogólnego zastosowania to Amrad ul. Puławska 8, w dziale tanie i dobre fibry wczoraj wrzuciłem wpis z fotkami - Tenzi 5zł/szt. 

Trochę chemii jest u Dominika w AutoPamie na Słowackiego, ma praktycznie całą gamę ADBL, sporo Megs’a, Soft99, Menzerna i zawsze jakieś klasyki typu Natural look czy Blackhole od Poorboy’s. Nie byłem u Borucha na NSZZ Solidarność 86, ale podobno jest w czym wybierać. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.