Jump to content

A tak to wygląda w Austrii...

Evo
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Dostałem oficjalne namaszczenie jako Ambasador SV :-] , w związku z czym przy okazji weekendowej wizyty w Wiedniu, trzeba było odwiedzić tamtejszy sklep i zobaczyć jak sprawy wyglądają. Bez wnikania w szczegóły, ale Austria wyprzedza pod względem sprzedaży takie kraje jak Wielka Brytania , US czy Norwegia, więc oczekiwałem zobaczyć co najmniej dom towarowy wielkości londyńskiego Harrods'a.

Tymczasem całość umieszczona jest w dość skromnym lokalu, za to lokalizacja mocno prestiżowa bo okolice wiedeńskiej starówki, rzut beretem od słynnego Stephansplatz.

isdsc06196.jpg

Schludna witryna z tematycznie ułożonymi "brandowanymi" liniami SV :

isdsc06192.jpg

isdsc06191.jpg

isdsc06190.jpg

isdsc06193.jpg

Cennik , nie ma owijania w bawełne, :-] :

isdsc06194.jpg

Po wejściu do środka widzimy schludnie ułożone produkty na półkach :

isdsc06174.jpg

isdsc06185.jpg

Macałem nową linie cleanerów , zapaszki mocno przypominają inną firmę produkującą pasty polerskie... :song: tak czy inaczej, sprzedawca bardzo mocno chwalił pasty, co ważne, już po wyjawieniu przeze mnie żem nie szary klient z ulicy :D:-]:P

Takich u nas nie ma : :o

isdsc06183.jpg

isdsc06186.jpg

Nowy Metal Polish w formie mleczka :

isdsc06187.jpg

Zakładam że o te małe słoiczki będzie tutaj walka i dym jak się pojawią.... :-]

isdsc06179.jpg

isdsc06177.jpg

isdsc06182.jpg

Można ? Można :mrgreen:

isdsc06181.jpg

Tak będa wyglądać nowe opakowania przeróżnych szmatek SV, duży krok naprzód w porównaniu do foliowych woreczków :

isdsc06178.jpg

A to co ?

isdsc06184.jpg

Takich buteleczek po lewej to nie kojarzę, a zawsze uważałem że mniej więcej ogarniam co się dzieje na rynku... :dontknow::o:idea:

Chyba że, po lewej stronie sklepu....

Tak....

isdsc06176.jpg

isdsc06175.jpg

isdsc06180.jpg

Obiecuje że zdjęcia nie zostały poddane żadnym modyfikacjom i retuszowi :D No mnie zatkało jak weszliśmy do środka, takiego połączenia jeszcze nie widziałem.

isdsc06189.jpg

isdsc06188.jpg

Po dłuższej pogawędce z panem Mike'em, który prowadzi tamtejszego Swissvaxa (czy też Swizola ;) ) wyszło że najpierw był fryzjerem, potem się zainteresował SV, a że miał już salon w tym miescu, postanowił rozszerzyć działalność, w dość nietypowy sposób :D Ot, taka ciekawostka raczej niespotykana, więc postanowiłem się podzielić ;)

Co do samego SV w Austrii, to ciekawa sprawa, ponieważ nie ma tam żadnego punktu SV z usługami , tylko sklep :o:dontknow: Dziwi to zwłaszcza w kontekście naprawdę sporego natężenia grubych aut i faktu że tam kwestie związane z ochroną środowiska i samodzielnym myciem auta są dużo bardziej restrykcyjny niż u nas, więc właściciele takich aut nie bardzo mają w zasadzie inny wybór niż oddać auto do profesjonalnej firmy :dontknow:

Co do samych rodzynków, to parę przecznic dalej...no cóż, jak klękać to klękać :dontknow::oops:

zdjcie0100k.jpg

zdjcie0101aw.jpg

zdjcie0103ez.jpg

zdjcie0099.jpg

Zakładam że o te małe słoiczki będzie tutaj walka i dym jak się pojawią....

Piotrze, zdjęcie Concorso pod powyższym podpisem, który zacytowałem to "sampler"? On będzie/jest wielkości małego opakowania SV autobahn? Myślałem, że pisząc o samplerach macie na myśli poprzednie samplery wielkości naparsteczka?

P.S fryzjer z blond tlenionymi włosami grzebiący coś przy aucie musi być bardzo dokładnym detailerem. Żaden zakamarek nie unika chyba jego uwagi. :mrgreen:

• Administrator
On będzie/jest wielkości małego opakowania SV autobahn? Myślałem, że pisząc o samplerach macie na myśli poprzednie samplery wielkości naparsteczka?

Nie nie, to jest właśnie wielkość Autobahna , 50 ml ;)

• Moderator

Evo, fajna wycieczka :good:

Lokalizacja trochę zbija z tropu ale wszystko jest bardzo ładnie i przejrzyście wyeksponowane.

Mnogość asortymentu zwala z nóg, choć w lepszych czasach na Bodycha, wcale nie było gorzej... a klimat miejsca był ewidentnie bardziej detailingowy :D

• Administrator
co tam na handel przywiozłeś

Handel ? To jest passe, ja teraz robię w marketingu, jeśli można to tak nazwać :D:D , choć zdarzają się elementy produkcji :P;)

choć w lepszych czasach na Bodycha, wcale nie było gorzej

Ja bym powiedział że było sporo lepiej ;)

• 3 months later...
  • Master

Mały UP.

Ja chcę do takiego sklepu :-] .

Może się przyda?

sv1.jpg

Swoją drogą połączenie usług fryzjerskich ze sklepem kosmetyków też wygląda ciekawie na stronie Mike'a:

sv2.jpg

W samym sklepie, a właściwie w jego witrynie, też spory ruch . Widać, że od czasu do czasu zmienia ustawienia zabawek :good: :

sv3.jpg

sv4.jpg

A tu, ten sam problem co u nas :D . W centrum Wiednia też widać mają problemy z odśnieżaniem :D :

sv5.jpg

Fpytkę misia. Dopiero zauważyłem ten temat, a niepotrzebnie, bo w maju jadę do Wiednia :kox: Muszę zacząć grać w totka i będę robił zaopatrzenie.

Evo - jaka to ulica lub coś w tym stylu? Bo na pierwszym zdjęciu nie mogę rozszyfrować napisu z tabliczki :o

• 2 weeks later...