Skocz do zawartości

Jaki opryskiwacz ciśnieniowy ?


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy temat jak przerobić opryskiwacze na pianownice itp ale brak tematu o samych opryskiwaczach :o

 

Poszukuje czegoś takiego z długim wężem :mrgreen: Będę go używał do spłukiwania wnęk drzwi, nadkoli itp ;)

Pojemność około 3-5l :o

 

Pomóżcie coś wybrać :dontknow: ma działać poprawnie i mnie nie denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.Ja poszukuję dobrego atomizera miałem już z pepco ale poległ na Tenzi Alux pompka przestała pompować tak samo miałem z atomizerem od detailercenter PET 250ML.Wlalem do niego SNB SENSOLV i spust przestał się cofać muszę palcem odpychać.Oryginalny Atomizer od SENSOLV od samego początku dużo kropli puszczał dołem niż rozpryskiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
biznes365, ja używam atomizera z linku poniżej i jak narazie nie było problemów. Stoi z Sanesolvem od miesiąca i atomizer działa dalej ;)

 

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... hemie.html

 

tak się składa ,że go także nabyłem i na razie spisuje się bez zastrzeżeń , dodatkowym atutem jest regulacja dyszy od strumienia po delikatną mgiełkę. Niestety nabyłem go z butelką w której nie sięga do dna i zawsze zostaje ok 100 ml albo więcej ... :( to jedyny minus tego atomizera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Marolex lub Kwazar

 

Pierwszego nie używałem a drugich wyrzuciłem 3 ( mowie o pomarańczowych) mam dwa niebieskie w jednym na stałe jest BlueGel, w drugim IPA.

Pojechałem do kolegi, zajmuje się chemią przemysłową i polecił mi EPOCA, 0,6L za coś 8zl 2L za 43zl. Od kwietnia na stałe ''mieszkają'' w nich różne kosmetyki T&G, Tenzi Truck itd... nic się z nimi nie dzieje w przeciwieństwie do pomarańczowych kwazarów którym ''pozjadało'' uszczelki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.