Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

tylko mam pytanie, 6 miesięcy i 2 tyś km? Opłaca Ci się utrzymywać samochód dla takich przebiegów?

 

jak się nie zarabia to i na paliwo nie ma, więc dużo nie jeździ. Mam nadzieję, że się to kiedyś zmieni. A wymarzonego auta jak i członka rodziny się nie sprzedaje :!:

 

Horas91, Przeczytaj podpis Justyny to zrozumiesz :)

 

;)

 

Powyższe zdjęcie pokazuje kropelki na nadkolu od strony zderzaka czy od kabiny? Po dwóch stronach nadkola Car Pro podobnie się utrzymuje?

 

to zdjęcie jest od strony kabiny ;) ale po obu stronach wygląda to identycznie np. foto z widocznym wkrętem jest od strony zderzaka przedniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Czym malowałaś koła i jak je przygotowywałaś wcześniej do malowania? Efekt umytej felgi mnie rozwala :song:

 

Felgi były piaskowane i malowane proszkowo na ul. Instalatorów 5 w Warszawie, a ja potem zabezpieczyłam je Car Pro Cquartz, który siedzi na nich drugi sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, tyle lat w "branży" i tyle tego białego wosku ? :mrgreen: :mrgreen:

 

no wiesz :mrgreen: jak auto stoi a śnieg pada to staram się odśnieżać tylko jeśli muszę, aby jak najmniej używać szczotki :kox: ale przydałby się garaż :D może kiedyś .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Artih, dzięki ;)

 

edyne co mi nie pasuje do całości perfekcji to te pokrowce na siedzeniach ... ale to tak po cichutku wspominam ;)

 

spokojnie obecnie kasa jest zbierana na elektryczne siedzenia w skórze z alcantarą ;) ale to może jeszcze potrwać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, w końcu tu dotarłem po 2 miesiącach na forum :wallbash: za każdym razem jak wchodzę i zaczynam czytać jakiś temat to mnie tak wciąga że otwieram kilka innych odsłon i drążę temat do końca i dogłębnie :-] dlatego to tak długo trwało zanim tu dotarłem 8-)

Nie chciałbym się powtarzać ale na pewno gratulacje Ci sie należą :good:

a co najważniejsze to jesteś moim natchnieniem :) mam takiego smoczka wawelskiego co to duży jest wręcz ogromny i można z niego wyciągnąć wiele i zawsze chciałem go kompleksowo zrobić jak ty zrobiłaś swojego Tolka. Na początku myślałem o zleceniu prac firmie ale że sam lubię prace i porządek to biłem się przez te dwa miesiące z myślami samemu czy przez profesjonalistów :evil:

No i ty jesteś tą wisienką na torcie moich rozważań :mrgreen:

jednak będę kompleksowo robił go sam :ad:

dzięki za natchnienie i wytrwaj w swoim postanowieniu powiększenia rodziny o Tolka :D ja mam swojego od pięciu lat i na pewno zostanie z moja rodziną na zawsze :evil:

ps

mam kilka innym środków lokomocji na których będę ćwiczył i wiem że minie kilka a może nawet kilkanaście miesięcy zanim będę gotów :ad:

w poniedziałek pierwsze zakupy u mxnowicki

jeszcze raz dzięki za tą relację i natchnienie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki za tą relację i natchnienie :good:

 

dzięki za miłe słowa ;) i nie ma za co, a relacja będzie poszerzana jak tylko będą jakieś zmiany w aucie :)

 

wytrwaj w swoim postanowieniu powiększenia rodziny o Tolka :D

 

o to się nie martw, bo Tolek na pewno zostaje i nigdzie się nie wybiera :D

 

Życzę powodzenia w odmładzaniu Twojego bolidu ;) trzymam kciuki, aby się udało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za każdym razem jak wchodzę i zaczynam czytać jakiś temat to mnie tak wciąga że otwieram kilka innych odsłon i drążę temat do końca i dogłębnie :-]

Niestety mam tak samo i zarywam nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za każdym razem jak wchodzę i zaczynam czytać jakiś temat to mnie tak wciąga że otwieram kilka innych odsłon i drążę temat do końca i dogłębnie :-]

Niestety mam tak samo i zarywam nocki :)

to dzięki takim userom jak Justyna, fantastyczne uczucie :good::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun za Twoją pracę. Obejrzałem na razie dwie Twoje relacje z dopieszczania aut i widzę, że motoryzacja i detailing to Twoja wielka pasja, i wszystko za co się bierzesz robisz z wielkim profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.