Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak drastyczne zmiany kierownicy w toledo chyba nie do końca będą pasować :P

 

Podobnie jak tutaj, średnio pasuje taka "nowoczesna" kierownica do bryły która ma 15 lat: https://www.facebook.com/czarnavrs/phot ... =3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
680032 eśli możesz zdradź skład tkanin, podeślij jakiś link, opis cokolwiek, abym mógł znaleźć coś równie pięknego na moje autko.

 

Ja kupowałam w ASO jako oryginalne akcesorium. Były dwie do wyboru: bawełna jeśli auto stoi w garażu i poliamid jeśli na zewnątrz.

Popytaj w ASO większość marek coś takiego posiada, ale nie jest to tanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest z bawełny z lekką domieszką czegoś innego. Bardzo fajnie się układa i ma wszytą gumkę na dole dlatego ładnie ścąga cały pokrowiec. Jakoś w weekend znów będę chować Tolka na zimę pod pokrowiec to zrobię fotkę metki i Ci wyślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pewnie niektórzy z was zastanawiali się co tam u Tolka... Czy coś się zmieniło itp. Plany związane z samochodem się nieco "pokrzyżowały" ...

Blisko dwa miesiące temu urodził nam się taki mały miś:

oUnTWx.jpg

Mam nadzieję, że wiosną, jak będzie już nieco odchowany to będę mogła podziałać trochę przy Tolku. A planów jest mnóstwo... i części w piwnicy też :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S wczoraj przeszło mi przez myśl zapytać co u Tolka....... a tu mała niespodzianka

Gratulację :), życzę dużo zdrówka dla bobasa 

20 godzin temu, Justyna napisał:

Plany związane z samochodem się nieco "pokrzyżowały"

Wydaje mi się że może to być ciekawy prezent dla małego patrząc na Twoje zaangażowanie w ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.