Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

dareme89, nie wiem czy czytałeś dokładnie posty, ale już parę razy ten temat był omawiany. Nie chcemy mieć popularnych 16 czy 17 w aucie. Planowane są 18stki... Ale żeby to miało ręce i nogi wymagane są inne inwestycje - nowe zawieszenie, nowe hamulce by ładnie wypełniały koła oraz sensowne opony. Te wszystkie rzeczy przewyższają wartość katalogową takiego samochodu wobec czego trzeba na nie trochę czasu poodkładać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, nie wiem czy czytałeś dokładnie posty, ale już parę razy ten temat był omawiany. Nie chcemy mieć popularnych 16 czy 17 w aucie. Planowane są 18stki... Ale żeby to miało ręce i nogi wymagane są inne inwestycje - nowe zawieszenie, nowe hamulce by ładnie wypełniały koła oraz sensowne opony. Te wszystkie rzeczy przewyższają wartość katalogową takiego samochodu wobec czego trzeba na nie trochę czasu poodkładać... ;)

A może taka klasyka jak parabole od tt-ki :o w dobrym stanie robią robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem ile można to jeszcze raz pisać... Tak wiem, że biednie wygląda na tych stalówkach, ale przynajmniej nie kusi złodziei :P

 

Poza tym ja chcę felgi od audi o nazwie cosmo a to już spory wydatek.

 

Mówiąc krótko:

- same felgi to koszt od 2000 do 3500 zł (jest ich bardzo mało bo ma być rozstaw 5x100)

- opony Continental to wydatek 2800 zł

- zawieszenie Blistein B12 sportline 3000 zł

- hamulce tył 1500 zł (bo i tak już tarcze i klocki do wymiany)

 

w sumie już mamy około 9300 - 10800 zł :D

 

Poza tym jest jeszcze jedna kwestia zawieszenia, bo owszem mogę kupić felgi i obniżyć auto tylko co z tego jak są dwa rodzaje zawieszeń b12 w zależności od wersji silnikowej... do obecnej musiałabym kupić inny co mi się nie opłaca a z drugiej jak już bym kupiła pod ten docelowy to na tym silniku i tak by stał jak koza, więc efektu by nie było. Nie mówiąc już o tym, że potrzebuję przeszczepu pełnego zawieszenia z przodu łącznie z nowymi półosiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co znają ten temat powinni wiedzieć, że tutaj na półśrodki nie ma miejsca, jak się coś dzieje to na maksa :)

 

ps. temat widziałem przynajmniej 20 razy i ciągle jest wielką inspiracją dla mnie i pracy przy moim samochodzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisteina pomyłka kosztuje równo 3008,30 zł

 

Obawiam się że inną pomyłkę Franek miał na myśli ..... :mrgreen::P

 

audi a1

 

Oby tylko projekt nie wymknął się spod kontroli i takowy nie okazał się tańszy :P

 

Ale oczywiście kibicuję i szerokości/przyczepności życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mogę wiedzieć jak plasuje się spalanie? Bo rodzice mieli w toledo 1.6 i na miejscu wcinał 8-10 litrów przy czym 8 to tak spokojnie jeżdząć ;)

 

spalanie potrafi zaskoczyć :) dla mnie spali tyle ile wleje :D a tak na serio potrafi zejść w trasie do 6-7 litrów, w mieście z reguły 8-10 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie swoją wizję i nic mi do tego, ale moim zdaniem tak "górnolotne" mody nijak pasują do tego auta i ociera się to o groteskę :o. Mega zadbana seria wzbogacona o pewne elementy wyższych wersji to jest magia tego auta. Ładna fabryczna 17" np. z Leona Monzy, jakiś Pro-kit z dobrymi amorami, wszystko oczywiście w stanie dziewiczym i można by cmokać, a tak...gruby przerost formy nad treścią się szykuje :?

a może zgrzybiałem już, że tak gadam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrzę i oczom nie wierzę. Kobieto, Ty bardziej dbasz o auto od niejednego faceta!

Widziałem Twoją relację z renowacji Golfa II i powiem szczerze, że jestem wgnieciony w fotel.

Gratulacje i pełen szacunek, za wszystko. Za zaangażowanie, za czas, za cierpliwość (choćby do podsufitki).

Ja zwyczajnie nie dowierzam!

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.