Skocz do zawartości

Lare VS Krauss


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Tak jak obiecałem, fotki obu konkurentów.

 

Sami oceńcie czy to inne produkty:

 

12c4a108f5522471.jpg

 

68127d4fe223325b.jpg

 

7731be154906e23f.jpg

 

d259ec89c18e9aac.jpg

 

105bbf4c7fd959c5.jpg

 

 

Naprawy itp:

w przypadku bardzo drobnej naprawy to maszyna jest naprawiana a w przypadku czegoś poważniejszego to maszynę wymieniają na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gruby_RS, ja cały czas krzyczałem, że te maszyny kosztowały na początku 250zł jako shine mate (do kupienia za 60$- uwaga, to są zupełnie inne maszyny!1;) ) i tyle sa warte. Obecnej ceny za ta machinę nie dał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, a więc inna budowa układu stabilizacji... i już widzę, że nie tylko :o

 

ale powiem wam tyle, kłócił się nie będę, bo wy i tak wiecie lepiej :wallbash:

 

pożyjemy zobaczymy, niech pochodzą wam kraussy, niech je ponaprawiają a przedewszystkim powymieniają na nowe,

nawet hilti takich warunków nie daje - więc okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Abstrahując od kwestii Lare vs Krauss, a zajmując się sprawą Lare vs Makita i inne ustrojstwa, powiem dwie rzeczy :)

 

 

a)uważam że Lare i pochodne są bardziej warte swojej obecnej ceny (ale to już jest granica, przy obecnej tendencji zwyżkowej) niż Makita swojej. Nie wspominam nawet tego co było jakiś czas temu kiedy ceny były znacząco niższe.

 

b)mając możliwość równoległej pracy Flexem i Lare, po przymierzeniu się do jednej i drugiej, zostałem przy Lare.

 

 

No, to tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo,

mając możliwość równoległej pracy Flexem i Lare, po przymierzeniu się do jednej i drugiej, zostałem przy Lare.

a jednak... :good: i nie jest to jedyna tego typu opinia ;)

 

widzisz kuflik, nie porównuj zbyt szybko tzw. ceny z bagażnika do legalnego produktu na rynku.

Tym bardziej, że doskonale wiesz, że maszyny dają radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b)mając możliwość równoległej pracy Flexem i Lare, po przymierzeniu się do jednej i drugiej, zostałem przy Lare.

pytanie czy zadecydowały pieniądze i rozsądek? czy co? bo ja mam z goła całkowicie odmienne zdanie ;) chociaż Lare dobrze się trzyma...nie mówię, że lepiej bo IMO nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, ja dziś przez przypadek polerowałem lampy Lare'tką i jakoś tak dziwnie...ale dyskusję kończę, bo wg mnie, przed zakupem maszyny, interesujące modele trzeba wziąć do ręki, chwilkę się pobawić i kupić to co pasuje a nie kupować na podstawie czyjejś opinii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, ja dziś przez przypadek polerowałem lampy Lare'tką i jakoś tak dziwnie...ale dyskusję kończę, bo wg mnie, przed zakupem maszyny, interesujące modele trzeba wziąć do ręki, chwilkę się pobawić i kupić to co pasuje a nie kupować na podstawie czyjejś opinii ;)

 

 

:good:

tym bardziej że nie jest to jakas mała sumka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że Lare i pochodne są bardziej warte swojej obecnej ceny niż Makita swojej.

 

Piotrek, szanuję Twoje doświadczenie i "motogodziny" na różnych maszynach, ale przytkało mnie... :shock: Co masz na myśli? Porównanie jakości wykonania tych polerek, to tak jak Łada Samara vs MB 124D... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.