Skocz do zawartości

VW Golf II, 1991 r by Justyna


Rekomendowane odpowiedzi

Co to za kobieta jest !!!! Relacje i prace coraz lepsze co będzie za kilka lat aż strach myśleć : ) Wielkie gratulacje zaraz pokaże moje żonie :lol: niech się uczy podejścia do auta :kox:

A ja się martwię, że w210 mi puchnie od rudego i co ja z tym zrobię a tutaj potrzeba ją wstawić na tydzień do Justyny :ad:

Jeszcze raz wielki szacun :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuścił bym to malowanie i szpachlowanie pod chmurką, bo pewnie nie wyszło zbyt rewelacyjnie, a placki po szlifowaniu i polerowaniu wyszły z powodu za słabego cięcia FG500. Gdyby używać IPA po polerowaniu to by wyszły od razu. Używałaś prawda?

Mega dobra relacja, no ale z tym malowaniem nie jestem na tak. Rozumiem wkład pracy, ale moim zdaniem trochę przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przebić tą relację to któryś musiałby wyciągnąć silnik, nawoskować tłoki, nanowycieraczka na wtryski, wypolerować tłumiki od środka, rozebrać fotele i cquartz na stelaż w przeciwnym wypadku będzie tylko drugie miejsce :lol: :lol: :lol:

 

Ej no musiałeś to powiedzieć :D zdradziłeś część pracy nad Tolkiem :P

 

Jarek - założe się że właśnie dałeś pomysł Justynie na następną relację :kox:

 

:-]

 

Ja myślę, że Tolek dostaje taki treatment co tydzień :lol: a Justyna następnym razem zaskoczy Nas jak zawsze... Nie zdziwię się jak będzie wspawywać ćwiarę :D :D

 

A tak na serio - to co mnie osobiście fascynuje w Twoich relacjach, Justyno, to całkowity brak strachu przed chwytem za narzędzia, które większość z Nas po prostu parzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek82, dzięki ;) co do Tolka to jeszcze trochę cierpliwości, bo korekta nie zaczęta a ja już nie mam siły :/

 

Jaki koszt dla właściciela, tak dużej pracy z takim sercem dla Golf-a klasyka? btw. nie szukasz męża z nieco zapuszczonym Toledo 1L ;)

 

Golfik robiony po znajomości a nie dla zarobku ;) zwróciły się głównie koszty lakieru i materiałów. Co do męża cały czas szukam, ale trafić na tego jedynego trudno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek82, dzięki ;) co do Tolka to jeszcze trochę cierpliwości, bo korekta nie zaczęta a ja już nie mam siły :/

 

Jaki koszt dla właściciela, tak dużej pracy z takim sercem dla Golf-a klasyka? btw. nie szukasz męża z nieco zapuszczonym Toledo 1L ;)

 

Golfik robiony po znajomości a nie dla zarobku ;) zwróciły się głównie koszty lakieru i materiałów. Co do męża cały czas szukam, ale trafić na tego jedynego trudno :evil:

 

Mam Toledo i Ty masz :D więc po co dalej szukać ;) Szacunek ogromy za serce, które włożyłaś w tego VW, jak i w resztę swoich prac, powinni przyjąć Cię do Discovery zamiast niejakiego Mike-a w Wheeler Dealers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Tolka to jeszcze trochę cierpliwości, bo korekta nie zaczęta a ja już nie mam siły :/

 

Oho to już widzę co tam się będzie działo :) Świetna praca możesz przybliżyć temat szyb ??

Poleciałaś G4 maszynowo na jakimś padzie konkretnie ?? i może jeszcze jakiś szczegół zdradzisz :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciałaś G4 maszynowo na jakimś padzie konkretnie ?? i może jeszcze jakiś szczegół zdradzisz :-]

 

dokładnie dwa przejazdy G4 maszynowo na średnim (pomarańczowym) padzie Urbana ;) Wcześniej umyte APC i Megsem do szyb a nawet IPA a ślady widoczne nie schodziły, dopiero G4 pomogło :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.