Skocz do zawartości

Niewidzialna wycieraczka vs. zima


norbert0tymon

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy kto ile jeździ i oczywistym jest ile używa wycieraczek. Z własnego doświadczenia wiem, że Rain-X zostanie usunięty z szyby od płynu zimowego. Poprzedniej zimy nakładałem go raz na 2 tygodnie. Co nie zmienia faktu, że samo skrobanie szyby na której jest NW, to czysta przyjemność, a aplikacja jest śmiesznie szybka.

 

Tej zimy będzie Premium Vision, zobaczymy jak się spisze, obecnie mama już tą powłokę 4 miesiące i jest rewelacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zeszlej jesieni polozylem Diamondbrite Rain Screen i mam go do dzis i przez caly czasa jestem zadowolony. Przezyl zime i jakies 20tkm i w zaden sposob nie byl "rasowany" itp.

Plyn zimowy to zawsze byl Sonax Nano i kilka razy dostal odmrazaczem Wurtza.

Ale i tak najbliższym czasie wymienię go na G1, bo ileż można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś posiada takie zdjęcia bo testowanie G1 na szybie 50/50 po pewnym czasie :zly: ale udało się. Zdjęcie kolegi który testuje G1. Do tego usuwanie szronu z zabezpieczonej szyby zwraca uwagę sąsiadów. Butelka wody-> chlup na szybę-> można jechać.

G1 zimą

G1zima.jpg

 

EDIT

P.S Płyn do spryskiwaczy itp. nie rusza G1, można go usunąć tylko mechanicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Moderator

JBS, przy aplikacji malo doswiadczonego uzytkownika butelka 15ml starczy Ci na 3 warstwy na przedniej szybie i po 1 warstwie na pozostalych. W wypadku wiekszego ogarniecia mozna obleciec jeszcze nawet dach panoramiczny i cos jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Czy GTECHNIQ G1 CLEAR VISION ma wpływ na tworzące się mazy na szybie? Kupiłem w maju wycieraczki Bosh do siebie, ale mażą mi okropnie. Głownie chodzi mi o ograniczenie przywierającego brudu, pomoże mi ten środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jagmar, proponowalbym oczyszczenie maszynowe szyby jakas pasta cuttingowa. Porzadne wymycie i odtluszczenie i ew pozniej dla pewnosci G4 i rowniez wyjalowienie powierzchni. Po uzyciu maszyny, AG CGP i G4 mozna zasadniczo odpuscic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

a pytanie do specow od NW, ktora z NW dziala najszybciej tzn od najnizszej predkosci, bo sam uzywam od roku 4nano premium i troche slabo w senie za wolno bo dopiero od okolo 80km/h no i wyraznie szybko spada u mnie jej wydajnosc bo niecale 5tys km i juz musialem jej dac nowa warstwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.