Jump to content

Jakie wiadro do mycia ?

Recommended Posts

@powalla dokup to i dokup tamto. A producenci liczą pieniążki. Tak szczerze byłem mocno związany z rynkiem "gejmingowym" i tam mi się wydawało, że sprzedawcy/producenci dymają klientów. Branża autodetailingowa jest dużo gorsza pod tym względem. Co krok producenci (często przez opłaconych guru) próbują nam uświadomić, że mamy potrzebę posiadania rzeczy o której istnieniu nie wiedzieliśmy. To tego dymanie na zbieractwie wszystkiego (patrz manufaktura wosku i ich zapachy). Trafi się ktoś kto ma taki QD ale teraz wyjdzie w nowym zapachu i też go będzie chciał mieć.

• Lubię to 2
  • 3 weeks later...
  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@powalla, teraz jak nie masz 6 wiader, rękawicy z d.py lamparta i MF z mysich c.pek to jesteś zwykłym lumpem 🤣. Ludzie myślą, że Detailing to ilość gadżetów, im droższe tym poważniejszy Detailer.

@V1RU$ sorry za OT ale musiałem😉

JA kompletnie nie widzę sensu kupowania "detailingowych" wiader. Mam z LM za kilka zł. GG regulowany do tego i wszystko działa jak trzeba. Jak patrzę na ceny tych firmowanych jakimś logiem detailerski

Posted Images

• Moderator

Carbon Collective Detailing Bucket Organiser

vs

Wiadra Work Stuff

Jeśli ktoś chce wiedzieć czy pasuje do wiadra WS 😉

• Lubię to 4
  • 1 month later...

Rozglądam się za nowymi wiadrami wpadły mi w oko Work Stuff, Shiny Garage i nowość od Fireball wszystkie w podobnych pieniądzach. Mieliście styczność z tymi wiadrami + separatory, który zestaw jest najsolidniej wykonany? 🙂

16 godzin temu, Bitek napisał:

Rozglądam się za nowymi wiadrami wpadły mi w oko Work Stuff, Shiny Garage i nowość od Fireball wszystkie w podobnych pieniądzach. Mieliście styczność z tymi wiadrami + separatory, który zestaw jest najsolidniej wykonany? 🙂

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak by wyszły z jednej formy. Mam z WS i jestem zadowolony. Mam też zestaw z Castoramay i separaty z  ali i też jest spoko. Zależy co chcesz i co potrzebujesz i ile chcesz wydać kasy i jakiej marki Fan Boy'em, jesteś.

29 minut temu, Bitek napisał:

@V1RU$ Teraz zastanawiam się nad Work Stuff i Fireball. Fireball są trochę mniejsze, od WS, ale kupiły mnie kolorystyką 🙂 

No mojej córce się spodobało to wpadające w róż. Nie wiem czy na wiosnę nie wleci do kompletu haha.

24 minuty temu, V1RU$ napisał:

No mojej córce się spodobało to wpadające w róż. Nie wiem czy na wiosnę nie wleci do kompletu haha.

hehe 😄 pokazał niby córce wiadro i będzie pretekst do zakupu 😄 

21 minut temu, D@ViD napisał:

hehe 😄 pokazał niby córce wiadro i będzie pretekst do zakupu 😄 

Przecież ja nie gustuje w różu - hahah.

Cicho tam bo się wyda, każda metoda na zakup jest dobra 😄

To i ja dorzucę od siebie pytanie. Kupiłem kiedyś kilka wiader w śmiesznej cenie. Firma 'noname', wiadra ogólnego przeznaczenia, pojemność 18 litrów. Średnica górna: 326 mm, dolna: 282 mm. Ich największą zaletą jest to, że są naprawdę wytrzymałe i mają dekielki, dzięki czemu w wiadrach można coś schować ;-)

Z tego co widzę, to separatory są głównie w rozmiarach 260 oraz 275 mm. Czy kojarzy ktoś jakieś o nieco większej średnicy, żeby nie goniły mi po wiaderkach w podanym rozmiarze? Chętnie bym dokupił takie ustrojstwo, a niekoniecznie chce mi się bawić w klinowanie czy klejenie tego w wiaderkach ;-) Będę wdzięczny za namiary na jakieś konkretne separatory, o ile takie w ogóle istnieją ;-)