Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem panowie ale czy zauważyliście pewien apsekt. Które ma takie droższe  wiadro detalingowe:mrgreen:. Kolor:D. Wiem niby głupota ale np; Nowe wiadra od @Good Stuff. Mają różno kolorowe wiaderka przez co mycie staję się lepsze bo już nie pomyle w ferworze walki. Mycie z płukaniem. Jak ma to miejsce w przypadku wiaderek z castoramy. Dopiero naklejenie niebieskiej taśmy pomogło. Bo w czasie mycia nie będzie się przecież co chwile czytał napisów co i jak do czego.:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Qlimaxss nie no sory ale jak mozna pomylic wiadra podczas mycia ?? Jak sa dwa. Ja stawiam i tak wiadra w jednym miejscu obok siebie i nie nosze ich tylko stoja wiec co za problem zapamietac prawe szampon lewe płukanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi staram się myśleć ale tez mi się czasami zdarzy pomylić tak jak@Qlimaxss pisze, jeśli chodzi o przemieszczanie to mam wozek, wiadra od work stuff to będzie kosa oczywiście nie dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@CoolBreeze pytałeś mnei w innym wątku jak wygląda regulowany GG w wiadrze Castorama 15l.

Tak to wygląda. GG ma jeszcze luz. Zastanawiam się czy tak jest dobrze ? Nie powinien ciasno siedzieć? 

Mam wrażenie, że on będzie się kręcił w wiadrze jak będę płukał rękawicę.

IMG_20180211_203552.jpg

IMG_20180211_203846.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, david2888 napisał:

@CoolBreeze pytałeś mnei w innym wątku jak wygląda regulowany GG w wiadrze Castorama 15l.

Nieee, to ty mnie/nas pytałeś 😁

Ja pytałem, czy już sobie wszystko dopasowałeś po zakupie gg.

18 minut temu, david2888 napisał:

Tak to wygląda. GG ma jeszcze luz. Zastanawiam się czy tak jest dobrze ? Nie powinien ciasno siedzieć? 

Mam wrażenie, że on będzie się kręcił w wiadrze jak będę płukał rękawicę.

Zrób tak, jak ci pisałem w "Twój arsenał". Kombinuj z rozstawem wkładek. Ja tak je ustawiłem, że u mnie gg dobrze siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie czy znajde jakieś wiadro nie firmowe o średnicy 265mm-270mm?Mam Meguiar’s o srednicy 265mm i bardzo trudno znaleźć wiadro o takiej średnicy.Chciałem juz kupić wiadro od work stuff,ale nie podaja srednicy w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa. Ma ktoś jeszcze "szare wiadro hdpa z allegro"? Nie mam chwilowo dostępu do swojego, a potrzebowałbym w miarę dokładnie zmierzoną średnicę po zewnętrznej krawędzi i wewnętrznej krawędzi na samym szczycie:

bZjFLJnl.jpg

Dokładnie to potrzebuję wymiary 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miał ktoś w ręku wiadra od RRCustoms ? Solidne fajne szczelne?

Zwróciłem uwagę że cena akceptowalna i optymalna pojemność 15l - większość jest ~20 i są moim zdaniem za duże.

https://shop.rrcustoms.pl/pl/p/Wiadro-Wiaderko-z-separatorem-/2536

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak patrze na te wiadra 15l czy to rrc czy shiny czy wcześniejsze good stuffy... i wiecie co? Od znajomego dostaję takie same za free... też z przykrywkami. Nie mają takich lanserskich logo bo są po surówkach :lol: ale chyba sobie sam nakleję "mycie" i "płukanie" i wezmę od żony stówkę na oba 😂

A tak na poważnie... o ile za te 20stki byłbym w stanie coś zapłacić bo rzeczywiście widzę, że z grubego plastiku i raczej byle gdzie się takich nie kupi, to wołanie za wiaderka po surówkach 50zł to złodziejstwo :-D 

Także ja dalej zostaję przy castoramie lub suruweczkach i GG z ali 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fredi88 masz w sumie rację. Te mniejsze są wszystkie ze zwykłego polypropylenu. Z drugiej strony nawet z typowych domowych jak patrzę to lepsze z pp/pe kosztują 15-20zł to opcja 50zł z gritem nie jest wielkim skokiem na kasę.

Chciałbym takie trochę mniejsze ale równie wytrzymałe i komplecie z sensowną pokrywką. Chyba na rynku nie ma. Na szczęście moje casto ma się dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem dwa wiadra z Castoramy oraz dwa koszyki na cebulę. Koszyki troszkę zmodyfikowałem. Teraz muszę pomyśleć nad krzyżakiem.

Koszyk pasuje idealnie. Puste wiadro chwytam za koszyk i mogę całość podnieść. 

3d01587a4d50400fmed.jpg

1d785ecff5995a1cmed.jpg

1f14226ad28817admed.jpg

4a94d662f6d9df84med.jpg

4eae2a2f071ba579med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wiaderka z Casto, jedno ze starej wersji i grit guard pasuje na wcisk- idealnie... drugie, najnowsza wersja i już tak nie trzyma, ale też jest OK.

Grit guard zakupiony u Chinola za 13,79... teraz kosztuje16pln

https://pl.aliexpress.com/item/Myjnia-Grit-Stra-dla-Zadrapania-Zapobiegania-Mycia-R-cznik-Z-Mikrofibry-Tkaniny-Spong-Pad-do-Polerowania/32888934659.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2d665c0fNHNpQD

 

 

a tak to wygląda, wiadra różnią się od siebie grafiką i nie ma szans na pomyłkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.