Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

I tak muszę kupkić wiadra więc pomyślałem że lepiej mieć 2 różne wiadra. O pomyśle z podpisem nie pomyślałem muszę tylko kupić marker.

Jak by ktoś miał porównanie wiader różnych marketów to może się podzielić bo raczej z wiadrem z castoramy nie będę latał po obi i przymierzał wiadra do wiadra bo wezmą mnie za czubka (choć co to dla niekturych już jestem czubkiem bo kto myje 4 razy auto w ciągu jednego dnia w dodatku nigxzie nim nie jadąc:p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak muszę kupkić wiadra więc pomyślałem że lepiej mieć 2 różne wiadra. O pomyśle z podpisem nie pomyślałem muszę tylko kupić marker.

Jak by ktoś miał porównanie wiader różnych marketów to może się podzielić bo raczej z wiadrem z castoramy nie będę latał po obi i przymierzał wiadra do wiadra bo wezmą mnie za czubka (choć co to dla niekturych już jestem czubkiem bo kto myje 4 razy auto w ciągu jednego dnia w dodatku nigxzie nim nie jadąc:p)

Jak masz trochę wiecej grosza, dołóż do wiaderek Good Stuffa. GG pasuje idealnie a i opisy fajne masz. Ja to juz podpowiadałem że do płukania najlepiej czerwone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po co kupować pady i aplikatory? kupić kawał gąbki i sobie dociąć.....kupisz zwykłe i się okaże że grit guard nie pasuje, że za małe wiadro jednak, a napis namazany markerem zmywa się albo rozmazuje po każdym myciu auta jak wiadro sie zamoczy....nie mówiać o szczelnej przykrywce :) wiadra z Good Stuff nie są jakieś mega drogie a mamy o razu wszystko co trzeba bez kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem wczoraj separator Scratch Shield regulowany i w wiadrze z Castoramy tak to wygląda jak na zdjęciu. Dopasowałem skrzydełka do średnicy, lecz wystają trochę za siatkę i tylko jedna strona dolega do ściany wiadra, ale za to dotykają idealne do dna wiadra poza delikatnym przetłoczeniem zaraz przy krawędzi. Czy to, że siatka nie dolega do ścianek po całości ma to wpływ na separowanie brudu?

 

3ad4266e94db2a99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer raczej nie ma to znaczenia. W grit są na oko dwie ważne cechy - zapobiega ruchom wody za pomocą ścianek pionowych i to będzie działać, oraz - zapobiega wsadzaniu rękawicy na dół. I to też działa. Tu nie ma żadnej metafizyki :) równie dobrze mogą to być kwa kawałki plastiku na krzyż i trochę siatki ogrodowej na górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja to w ogóle musze kupic wiadro z separatorem bo obecnie mam tylko 2x10l z Leroy Merlin. Trochę mało te 10 litrów no i nie mam GG :( Zastanawiam się czy czekać na nowie wiadra Work Stuff, czy kupować te od Good Stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Też stałem jakiś czas temu przed tym wyborem, lecz padło na wiadra 2x 15l z Castoramy za 7 zł + separator Shine Scratch od MrCleaner w promo za 25 zł :)
Wolałem zaoszczędzaną kasę przeznaczyć na coś z kosmetyków..dołożyć do lepszego wosku.

Ameryki nie odkryje pisząc ze wiadra naprawdę spoko, gruby plastik z bardzo pomocną podziałką litrową z boku, solidna metalowa rączka. Nic więcej nie oczekuje od wiadra.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kompletnie nie widzę sensu kupowania "detailingowych" wiader. Mam z LM za kilka zł. GG regulowany do tego i wszystko działa jak trzeba. Jak patrzę na ceny tych firmowanych jakimś logiem detailerskim to oczom nie wierzę. Przecież to po prostu wiadro

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 , @Strus bardzo dobrze napisane. Mam zestaw jak @Grzechu23 i jest to imho najlepsze rozwiązanie.

Ewentualne rozwiązanie dla ciebie @david2888 - zmienić wiadra z LM (10l) na te z Casto (15l) 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak panowie zrobie :) ze kupie po prostu wiadra z Casto ale 15 litrowe ;) tamte pójdą np na koła :) A jaki GG polecacie zakupić ?? jakies promocje obecnie ? jaka tam jest srednica w tych wiadrach Castoramy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, david2888 napisał:

A jaki GG polecacie zakupić ?? jakies promocje obecnie ? jaka tam jest srednica w tych wiadrach Castoramy

Ja mam taki:  https://mrcleaner.pl/wiadra-i-separatory/monster-shine-scratch-shield-regulowany-separator-brudu-do-wiadra?from=listing

Brałem jak było promo za ok 25plnów. Przyznam, że jeszcze leży w garażu zapakowany 😀

@Domel gdzieś pokazywał foto jak gg leży we wiaderku z Casto. To mnie przekonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Strus napisał:

JA kompletnie nie widzę sensu kupowania "detailingowych" wiader. Mam z LM za kilka zł. GG regulowany do tego i wszystko działa jak trzeba. Jak patrzę na ceny tych firmowanych jakimś logiem detailerskim to oczom nie wierzę. Przecież to po prostu wiadro

Na pasjonatach i świrach się zarabia, więc możesz kupić wiadro za 5zł i możesz kupić wiadro z nakleją jakiejś firmy za 35zł i jest tak ze wszystkim o czym doskonale wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.