Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Witajcie

Czy 10l wody z szamponem starcza wam do umycia auta-duże kombi i te 8l, 2l nie liczę bo nikt poważny nie zbiera wody z szamponem z samego dna wiadra.

Mi starcza spokojnie.

 

sfinansowane z 500+

 

Dodane po 4 sekundach:

Witajcie

Czy 10l wody z szamponem starcza wam do umycia auta-duże kombi i te 8l, 2l nie liczę bo nikt poważny nie zbiera wody z szamponem z samego dna wiadra.

Mi starcza spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy 10l wody z szamponem starcza wam do umycia auta-duże kombi i te 8l, 2l nie liczę bo nikt poważny nie zbiera wody z szamponem z samego dna wiadra.

Mi starcza spokojnie.

 

Dodane po 12 minutach 19 sekundach:

Wybacz blad ja mam 15l wiadro ale nigdy do pelna nie mam nalane wiec 10 smialo powinno starczyc

 

sfinansowane z 500+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie. Jak to w ogóle działa? Czy to chodzi tylko, albo i aż o to, że wiadro na dole podzielone jest na 4 części, dzięki czemu woda nie wiruje i brud się nie unosi? W teorii wygląda to pięknie, ale czy tak naprawdę brud mimo wszystko i tak nie będzie sobie pływał w wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie. Jak to w ogóle działa? Czy to chodzi tylko, albo i aż o to, że wiadro na dole podzielone jest na 4 części, dzięki czemu woda nie wiruje i brud się nie unosi? W teorii wygląda to pięknie, ale czy tak naprawdę brud mimo wszystko i tak nie będzie sobie pływał w wodzie?

 

 

Zobacz sobie np to ( czas od 10.22 )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupowałem 2x takie (http://www.leroymerlin.pl/narzedzia-bud ... ,l709.html). Do tego przykrywki - razem wyszło niecałe 20zł. Tylko sprawdź dostępność przez stronę bo się zdziwiłem jak w LM Arkadia nie było ani jednego a w LM Białołęka ponad 400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesmiało zapytam, miał ktoś składane wiaderko Megsa? mam ograniczoną przestrzeń na składowanie gratów do samochodu(komórka lokatorska w bloku) a zaraz dojdzie fura kosmetyków więc każdy centymetr się liczy :)

Występuje samoczynne składanie kiedy jest zalane na full? :)

Czy jakiś separator do niego pasuje?

ST080_499_5020dae568ce7.jpg

 

 

Pozwolę sobie zapytać o to samo bo odpowiedzi nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć na swoje własne pytanie :)

Zanabyłem ów wiadero pewien czasu temu, fajne kompaktowe, wszedzie sie miesci, pełne bez problemu trzyma pion, eleganckie etui.

Separatora nie próbowałem wkładać ale wątpię żeby się mieścił.

 

Polecam uzywać jako wiadro z roztworem wody i szamponu, do płukania średnio się nadaje bo ciężko syf wypłukać z samego wiadra.

 

Po kilkunastu użyciach nie składa się tak idealnie jak na samym początku ale nie jest to duży problem.

 

Jako zamiennik na awaryjne nabieranie wody(co już raz mi się przydało kiedy wóz się przegrzał) sprawuje się idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do płukania rękawicy mimo wszystko nie polecam, za dużo zagięć ze ścianek na dnie i zakamarków, ciężko je wypłukać kiedy już się idealnie nie składa, dużo syfu zostaje w środku, trzeba by za każdym razem brać je do domu na mycie.

Do samej wody i szamponu jak sam używałem jak najbardziej, do separatora wziąłbym jakiś plastik z castoramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupilem wiadro 15L z leroy merlin + pokrywka w sumie za 10zl, nawet podzialka jest :)

 

+moj wlasny grit guard za 6zl ktory wchodzi idealnie, btw., gg nie musi dolegac idealnie do scianek wiadra

juz to tu opisywalem wiec jak ktos nie widzial :)viewtopic.php?p=663477#p663477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś może porównanie wiader castorama, obi, leroy merlin? Chodzi mi o wiadra 15l mianowicie mam 2 wiadra 15l z castoramy i :( myję myję i nagle mam zagadkę które jest które? I wpadłem na pomysł by jedno było z castoramy a 2 dokupić z obi lub lm. Tylko tu pytanie czy wymiarowo pasują do siebie bo nie chcę mieć sytuacji że nie wstawię jednego w drugie bo pojawia się problem z przechowywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.