Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Niesmiało zapytam, miał ktoś składane wiaderko Megsa? mam ograniczoną przestrzeń na składowanie gratów do samochodu(komórka lokatorska w bloku) a zaraz dojdzie fura kosmetyków więc każdy centymetr się liczy :)

Występuje samoczynne składanie kiedy jest zalane na full? :)

Czy jakiś separator do niego pasuje?

ST080_499_5020dae568ce7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, kurde... Będę musiał przy okazji zajechać tam jeszcze raz. Sprawdzałem na www to wyświetliło, że te wiadra są dostępne, a kurcze pytałem się pracowników i dokładnie opisałem to nie wiedzieli o które chodzi... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stargardzie też kiedyś patrzyłem za takimi i były tylko małe.

A czy próbował ktoś zmyć rozpuszczalnikiem itp. ten napis ?

 

Ciekawostka dla ludzi z Łodzi: http://olx.pl/oferta/sprzedam-wiadra-wi ... 67fb7e52d1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

To ja może na przywitanie podzielę się swoim znaleziskiem, bo też trochę się nałaziłem ;) Jeśli było to sorry.

W praktikerze natrafiłem na "pojemnik fermentacyjny" idealnie dopasowany do potrzeb.

 

Pojemność: 20 l

Wysokość: 34 cm

Średnica wieczka: ok. 31

Średnica dna: ok. 27,5 cm

 

Wiaderko półtransparentne, w kolorze mlecznym, w zestawie posiada pokrywkę, z gumowymi kapslami do odpowietrzania lub zupełnej izolacji.

Koszt 29,99 zł / sztukę.

 

Link do tego cuda: https://www.praktiker.pl/produkt,117477,183/pojemnik-fermentacyjny-20l-biowin.html

 

2016-05-08_wiadro2.jpg

2016-05-08_wiadro1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wejdzie klasyczny - nie znam jego średnicy więc nie wiem. Podałem średnicę wewnętrzną mierzoną na dnie - jak ktoś zna średnicę GD, to jest to czysta matematyka.

 

Ja zrobiłem sobie "customowego" z koszyczka do cebuli znalezionym w Juli, który w najszerszym punkcie ma ok. 26,5 cm. Zatem mam niewielki luz na bokach, ale dobrze go dociążyłem i spełnia swoją funkcję jak powinien.

 

Wygląda spoko a czy wejdzie klasyczny Grit Guard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są dostępne wiadra z Good Stuff, "mycie" i "płukanie"... cena około 55zł za jedno :kox:

 

Możecie mi wyjaśnić, dlaczego wiadro do mycia padów z Meguiar's kosztuje "aż" tyle :song: Może ktoś ma i się pochwali co tam jest takiego szczególnego?

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też polecam wiadro 15 l (podziałka do 12 l) z Leroy Merlin. Pokrywkę kupuje się oddzielnie. W sumie chyba 10 zł. Mam 2 sztuki. Wiozłem ostatnio pełne wody na bezdotyk i są świetne.

 

Mój patent: Kupiłem grit guard Meguairs, ale niestety wchodzi na kilka cm, jak pisałi koledzy wyżej. Wiadro zwęża się ku dołowi. Wydałem prawie 50 zł na żółtego grit guard i smutno było, więc wyciąłem brzeszczotem 1 zewnętrzny okrąg i teraz pasuje doskonale :) ! Wygładziłem też papierem ściernym ostre kanty po piłowaniu.

 

Nie bójcie się wiader, kupcie jakie Wam pasuje, a siatkę można przyciąć o 1-2 okręgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
649642 Kupiłem grit guard Meguairs, ale niestety wchodzi na kilka cm, jak pisałi koledzy wyżej.

 

W wiadrze z Castoramy nie ma tego problemu, da się wcisnąć do dna ;)

 

+1[/size] . Ja tak samo mam wiadro z Castoramy i grit wchodzi bez problemu do samego dna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

649642 Kupiłem grit guard Meguairs, ale niestety wchodzi na kilka cm, jak pisałi koledzy wyżej.

 

W wiadrze z Castoramy nie ma tego problemu, da się wcisnąć do dna ;)

 

+1[/size] . Ja tak samo mam wiadro z Castoramy i grit wchodzi bez problemu do samego dna ;)

Ja kupiłem Gridguard 26.5 i do dna brakuje 3 cm niestety. Pytanie czy będzie działał czy musi dotknąć dna

0e3ce360923a4e2efcaf17211b27f13d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.