Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No chyba jak masz wiadro o średnicy 27,5 cm i to figo-fago do brudu o średnicy 26,5 cm to na mój humanistyczny umysł "to wejdzie i spełni zadanie jak należy" Jak, źle zmierzyłeś średnicę wiadra i "nie wejdzie przez co nie spełni zadania jak należy" to możesz wyregulować figo-fago ręcznie za pomocą nożyka tapicerskiego/brzeszczotu, ew. innego narzędzia tnącego poprzez urżnięcie zewnętrznych ringów. Ten grit-guard to nie jest żadne rocket-science i on tam nie zamienia w wiadrze brudnej wody na oligocenkę więc jak nie "spełni zadania jak należy" to można go "skrócić".

 

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lukwawa za rzeczowe wyjaśnienie problemu. Byłem po prostu święcie przekonany że po każdym myciu samochodu na 2 wiadra będę przynosił dzięki separatorowi 30l wody oligoceńskiej do domu. :dontknow: Figo fago? Nie lepiej

hehehe. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładne :good: jak z budowy...

Ty miesiąc kupujesz wiadro za 10zł :-] Szacun :mrgreen:

Ja po jednym dniu (pojechałem do sklepu, kupiłem wszystko co trzeba, przyjechałem, poskładałem) miałem gotowy system dwóch wiader z przykrywką z separatorami które same jeżdżą i są ze sobą złączone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miał Ci napisać? Że jest ładne, białe i plastikowe ? ;):D

Podjedz do sklepu z artykułami gospodarczymi lub hurtowni i coś wybierzesz. Bo nawet to wiadro kosztuje 10 a wysyłka 16..jaki sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jeszcze trochę pracy przed tobą ;)

Ty będziesz tych wiader używał, jeśli ci się takie podoba, no to :o

Ja mam z OBI i mi to nie przeszkadza, że są opisane. Ważniejsze jest to żeby miały separatory, jak dla mnie kółka i żeby jeździły, a czy są szare, białe, zielone to mało ważne :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeżdźące a samojeżdźące to mała różnica ;-) Używałem wiader ok 20l ale bez separatora, teraz kupiłem scratch shielda tylko nie mogę dopasować wiadra do niego - musi być takie ze szczelną pokrywą, ponieważ mam możliwość mycia tylko na myjni a przecież muszę wiadra z wodą jakoś przewieźć. Nie ważne jaki kolor, że jak z budowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sobie coś, wystarczy troszkę posiedzieć ;).

 

- Meguiar's Professional Wash Bucket with Grit Guard - Black

- Meguiar's Professional Wash Bucket with Grit Guard - Yellow

- Grit Guard Washing System

- Shiny Garage Wiadro z Separatorem

- BLACKFIRE BUCKET SYSTEM

- SHOWCARSHINE WIADRO + GRIT GUARD

 

Naprawdę jest tego dużo i znajdziesz wszystko co potrzebujesz, na każdą kieszeń. Wystarczyło mi 5 minut, aby podać kilka propozycji z kilku sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.