Jump to content
IGNORED

Trójmiasto - spotkania regionalne

Recommended Posts

Godzinę temu, Sztarkel napisał:

Hej! Polecicie jakiś sklep stacjonarny w trójmieście z art. do detailingu? Jestem świeży w temacie i co chwile dowiaduje się, że mi czegoś brakuje, może już dość płacenia za wysyłkę 😄

skad dokladnie jestes ? 

• Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Detailer house Rekcin, Agrestowa 1 Całkiem spory wybór chemii i wszelakich gadżetów. To trochę bardziej magazyn ale nie ma problemu żeby coś kupić i pogadać. Chłopaki mówili że niedługo ma b

Posted Images

20 minut temu, Sztarkel napisał:

Okolice Tczewa, ale pracuje przy lotnisku. Blisko mnie jest filtrytotu.pl, ale tam nie dostanę wszystkiego

to przepraszam nie moj rewir nie orientuje sie ;d 

Detailer house

Rekcin, Agrestowa 1

Całkiem spory wybór chemii i wszelakich gadżetów. To trochę bardziej magazyn ale nie ma problemu żeby coś kupić i pogadać. Chłopaki mówili że niedługo ma być stacjonarny sklep w Straszynie, a to już chyba całkiem po drodze z Tczewa do trójmiasta.

Ja tam byłem całkiem zadowolony 😉

• Lubię to 1
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
W dniu 13.10.2019 o 17:45, poorsultanpl napisał:

@Sztarkel trochę można też dostać w PHU Filtry na Grunwaldzkiej w Gdańsku, na pewciwko (prawie) Olivia Business Center. Przy okazji można olej i filtry kupić 😉

Byłem i potwierdzam 👍

• 4 weeks later...
W dniu 13.10.2019 o 17:45, poorsultanpl napisał:

@Sztarkel trochę można też dostać w PHU Filtry na Grunwaldzkiej w Gdańsku, na pewciwko (prawie) Olivia Business Center. Przy okazji można olej i filtry kupić 😉

Mam to też właśnie przy lotnisku 😄 ich strona to filtrytotu.pl

Może jest ktoś chętny na citrusa 5l na pół? Właśnie z PHU filtry. 5l to za dużo dla mnie, a przy zrzutce cenowo 2,5l wyjdzie jak litr

https://filtrytotu.pl/pl/kosmetyki/42047-shiny-garage-pre-wash-citrus-oil-5l.html?search_query=Citrus&results=8

• 10 months later...