Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

holo, to masz weekend na odpoczynek :)

 

Dzięki za spotkanie, a przede wszystkim dzięki dla kolegi, który użyczał pędzla do czyszczenia felg.

 

Jakby ktoś robił korektę na jakimś aucie to ja chętnie "pomogę" i się pouczę trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, hola Panowie - co do propozycji pomocy przy najblizszej pracy to ja bylem pierwszy, jeszcze na spotkaniu, proszę nie zgapiać pomyslu :P

A tak na powaznie - jakby ktos cos robil w najblizszym czasie (moze nie w ten weekend :)) , to chetnie pomoge, nie żebym wniósł jakąś wiedzę czy doświadczenie, bo to w trakcie zdobywania, ale po prostu 2 chetne ręce do pomocy, dokładność i wytrwałość.

 

A moze pojdziemy za ciosem i wspolnie cosbysmy zmajstrowali? Mogę uzyczyc przedmiotu do grupowego eksperymentu - 13 letni Ford Focus kombi mojej Żony :D Tylko z miejscem u mnie bez szans :cry:

 

A ja sobie obczaiłem kto i czym przyjechał, szczególnie GWE i kilku kolegów z GD :D, ale ludzi było tyle, ze nie sposób wszystkich.

Ciekawiej sie czyta, jak wiadomo kto tak naprawdę za danym nickiem sie kryje :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe spotkanie. Nie spodziewałem się że będzie aż tyle osób i nawet z tak daleka. Oby frekwencja się utrzymała. No i czekam na spota kiedy będzie omawiane jak przygotować samochód na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sie udało z dostępem do wody można by fajnie potestować większość produktów...

 

A co do zabezpieczenia na zime to też chętnie posłucham co i jak.

 

Next time moge pokazać wam i porównamy cos z wyzszej półki do tych środków z półki budżetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek (holo) jak by się znalazło miejsce no i ja czas to piszę sie na korekty dwojej foczki, stuff do tego biore na siebie, co ty na to?

 

Nie mówię nie ;) Czasu mam ja Ci pod dostatkiem, a miejsce na pewno da się wykombinować. Reszta do dogadania :)

 

Chyba będę musiał zamówić zestaw do zaprawek, bo są ze 2 miejsca które tego wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek (holo) jak by się znalazło miejsce no i ja czas to piszę sie na korekty dwojej foczki, stuff do tego biore na siebie, co ty na to?

 

Nie mówię nie ;) Czasu mam ja Ci pod dostatkiem, a miejsce na pewno da się wykombinować. Reszta do dogadania :)

 

Chyba będę musiał zamówić zestaw do zaprawek, bo są ze 2 miejsca które tego wymagają.

 

Uuuu a co sie dzieje? progi? drzwi? a moze jakies chamstwo? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu a co sie dzieje? progi? drzwi? a moze jakies chamstwo? :o
Już go takiego kupiłem. Ma mały ubytek na tylnym zderzaku rysę na drzwiach/progu. Chamstwo jest koło wlewu paliwa, ale z tym da się pewnie coś zrobić papierem, albo maszyną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu a co sie dzieje? progi? drzwi? a moze jakies chamstwo? :o
Już go takiego kupiłem. Ma mały ubytek na tylnym zderzaku rysę na drzwiach/progu. Chamstwo jest koło wlewu paliwa, ale z tym da się pewnie coś zrobić papierem, albo maszyną.

 

Powiem Ci Bartek tak, ponieważ mamy te same nakładki na progi, bacznie je obserwuj i dokladnie czysc szczeliny miedzy sekcjami (przy nadkolu i środek), a także miejsca styczności z progiem. To elementy które pracują podczas uzytkowania auta i jak ci się piach dostanie, a nie będziesz czyścił to brud przetrze do zywej blachy i bedziesz mial pierwszy stopień do korozji pod nakładką na progu.

 

Facet z ASO Forda mi powiedział przy moim że pierwszy raz widzi tak zadbany egzemplarz, gdyż każdy kto ma cos takiego po niedługim użytkowaniu ma zdarty lakier na rantach i ogniska korozji.

 

Się możemy spiknąć, wezme coś na myjnie i możemy na zimę zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się możemy spiknąć, wezme coś na myjnie i możemy na zimę zabezpieczyć.
Z chęcią się spotkam. W razie co mam podwórko z dostępem do wody i możliwością zrobienia grilla. Porządny garaż będzie tam w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie znać kiedy to spotkanie, to jeżeli pozwolicie to się podczepie. Dzisiaj jadę podczyścić auto.

 

Czasami w ASO ze względu na takie dokładki i właśnie wypiaskowanie do gołej blachy nie chcą naprawiać lakierów w ramach gwarancji. Nie wiem ile ma Ford ale pewnie podobnie jak Opel 12lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejsca chce przeprosić ale nie dałem rady dojechać. :( Siła wyższa. Tak czytam i mam rozwiązanie problemu miejsca do korekcji :P Mam wybetonowane podwórko z dostępem do wody prądu grilla i wc :lol: A do tego dużyyyy garaż, w którym mieści się spory samochód kilka motorów i masa niepotrzebnego sprzętu. Ba i jest jeszcze sporo miejsca żeby się po nim kręcić :ad: Bez problemu mogę go udostępnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie znać kiedy to spotkanie, to jeżeli pozwolicie to się podczepie. Dzisiaj jadę podczyścić auto.

 

Czasami w ASO ze względu na takie dokładki i właśnie wypiaskowanie do gołej blachy nie chcą naprawiać lakierów w ramach gwarancji. Nie wiem ile ma Ford ale pewnie podobnie jak Opel 12lat.

 

U mnie z Bartkiem nakładki są fabryczne fordowski więc z naprawą nie ma problemu w razie czego, ale po co sobie robic dodatkowe koszty jak mozna uniknąć problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur05 Fajna propozycja :good: w takim miejscu to spoty byly by duzo ciekawsze i efektywniejsze.Myśle,ze userzy,ktorzy opanowali maszynę byli by w stanie pokazac jak sie to robi, a do tego można wiecej potestowac,przyuczyc i porzadnie ogarnac autka w wiekszym gronie:)

 

Kubz

w ktorym to miejscu dokladnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.