Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie cos w Trójmieście, super !!!

to bym sie wnerwił, gdybym przeczytał ten wątek po terminie :zly:

uważam, ze 20 to trochę późno, naprawde jest juz wtedy ciemno, no ale nie mnie decydowac :)

Mam nadzieje, ze to bardziej dla początkujących (zaawansowanym chyba nie trzeba pokazywac co i jak sie robi) :)

Bardzo się cieszę, wpisuję rezerwację terminu w komórę i będę na pewno!

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur05 - w sensie jakie zloty? Detailingowe? O ile szukałem na tym forum to w 3City nie bylo jeszcze takiego spotaknia, ale moze sie myle. Mowimy tu o spotkaniu, gdzie jak rozumiem mamy pogadac o stanie lakieru jakiegos auta/ moze aut, wiec dobre swiatlo jakby nie bylo potrzebne.

Ja tam jestem i tak mega zadowolony, ze takie spotkanie sie w ogóle odbedzie, ale sprawdzcie sami koledzy, ze 20ta to juz ciemno - bedziem po ciemku pod paroma krzywymi jarzyniowkami lakier i ryski oglądac, ale spoko, mi to pasuje :D

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur05 - w sensie jakie zloty? Detailingowe?

Andrzej

 

Większość trójmiejskich klubów, forów samochodowych spotykają się o 20. Ja odpuszczam inny spot bo na ten detalingowy czekałem od kiedy sie zarejestrowałem na KA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur05 - w sensie jakie zloty? Detailingowe?

Andrzej

 

Większość trójmiejskich klubów, forów samochodowych spotykają się o 20. Ja odpuszczam inny spot bo na ten detalingowy czekałem od kiedy sie zarejestrowałem na KA.

 

Dokładnie, na Grunwaldzkiej w Gdańsku, kolejny przy MediaMarkt w Gdańsku, na skwerku Hondy i BMW i dużo dużo innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, bardzo zabawne, na jakiś czas ma dosyć przenoszenia magazynu, prawie tydzień to trwało :) .

 

Myślałem o pianownicy ręcznej Gloria, pianie aktywnej, czymś do felg jakiś szampon coś do szyb, na pierwsze spotkanie wystarczy, co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.