Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Frycu75 Yep, Luck Car ;) Mam już zaproszenie na kawę 8-) , niestety nie mam kiedy skorzystać... :oops: Wtedy bym mógł podpetrzyć jak pracują i opowiedzieć więcej :D Ale na razie rozmawiałem i bardzo rzeczowa rozmowa ;)

 

Ps. Jakieś myju myju ktoś dziś? VWMania tuż tuż trzeba BMW wypucować :D:D

 

 

widziałem że stoisko na manii miałes , ktore stwierdzenie lepiej wypada ?

 

1. lubie jak ruch jest w interesie

 

2 lubie jak interes jest w ruchu

 

hehe dzialaj dzialaj niedlugo sie widzimy na male zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panie, Panowie i Marcin (Tak Ty jedyny masz najlepsze miejsce na masowe spotkanie xD) kiedy jakiś większy spot??

Gwałcimy MArcina o udostępnienie SNB czy jakieś grupowe mycie na stałej miejscówce? ale niedługo to już w grubych kurtkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie i Marcin (Tak Ty jedyny masz najlepsze miejsce na masowe spotkanie xD) kiedy jakiś większy spot??

Gwałcimy MArcina o udostępnienie SNB czy jakieś grupowe mycie na stałej miejscówce? ale niedługo to już w grubych kurtkach

Pomysł zacny :D

 

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z prezesem, nie widzi przeciwwskazań. Jeżeli pojedyncza osoba nie będzie przesiadywać 2h na stanowisku to nie ma problemu. Podjechać, umyć, przejechać na stanowisko obok (nie zadaszone) i spokojnie sobie wysuszyć, dotrzeć, czy co dusza zapragnie. za 2 zł są 3 minuty. Do do płukania jest woda i ciepła i zimna, Zresztą co się będę rozpisywał, na myjni wszystko opisane. Nie bać się nikt was nie będzie tam gonił. Gdyby jednak się taka sytuacja pojawiła proszę o PW. Ale jeszcze takiej sytuacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.