Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Od września firma all4auto.pl będzie prowadziła swoją działalność w Gdyni.

 

Ponieważ nie znamy się osobiście chciałbym wprowadzić cykl spotkań raz w tygodniu, na których będziemy prezentować produkty, udzielać rad jak myć, woskować, ogólnie dzielić się swoją wiedzą :)

 

Proponowałbym czwartek 6.09 godzina 20, myjnia bezdotykowa przy ulicy Wielkopolskiej.

Teren spory, zmieści się kilka samochodów.

 

My ze swojej strony na każdym spotkaniu udostępnimy klika produktów, napiszcie co o tym sądzicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej, możecie pisać co ewentualnie byście chcieli przetestować, sprawdzić jak działa, póki pogoda dopisze będziemy się spotykać, auto nie musi być czyste, nawet byłoby lepiej gdybyśmy mięli materiał do testów.

 

Proponuje, przyjazd brudnymi samochodami, a na miejscu wspólnie będziemy je myć przy użyciu kosmetyków z naszej oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września firma all4auto.pl będzie prowadziła swoją działalność w Gdyni.

 

Ponieważ nie znamy się osobiście chciałbym wprowadzić cykl spotkań raz w tygodniu, na których będziemy prezentować produkty, udzielać rad jak myć, woskować, ogólnie dzielić się swoją wiedzą :)

 

Proponowałbym czwartek 6.09 godzina 20, myjnia bezdotykowa przy ulicy Wielkopolskiej.

Teren spory, zmieści się kilka samochodów.

 

My ze swojej strony na każdym spotkaniu udostępnimy klika produktów, napiszcie co o tym sądzicie. :)

 

Dla mnie rewelacja. Wojtek pare razy sie widzilismy w sopocie jak odbierałem towar od ciebie, może nie pamietasz ale jak cos to chetny do pomocy spotkania. Termin sobie juz zarezerwowałem, bede napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) w końcu będzie sklep stacjonarny w 3mieście

 

na pewno bardzo dobra wiadomość dla takich jak ja, którzy stawiają coraz odważniej kroki w kierunku autodetailingu :)

 

macie już przybliżoną lokalizację swojego sklepu w Gdyni ?

 

pzdr

 

edit : thx znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajno...

 

blisko miejsca zamieszkania, więc będę na pewno :) (o ile nie zapomnę :/ )

 

ja chcialbym nawet zoabczyć same podstawy (juz nie mówiąc o bardziej wyszukanych sprawach :D )... czyli np jak prawidlowo woskować auto... bo nigdy mi nikt nie pokazal jak to sie robi... to co na forum przeczytalem tylko ...a sam nie mam pewności czy to odpowiednio robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.