Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.01.2018 o 10:44, bolek89 napisał:

To może trzeba stworzyć nowa gwardie? ;) jeśli można spytać to duże masz zainteresowanie tym mercedesem?

dopiero zaczałem się ogłaszać, poki co trzy śluby w tym roku... a strona na FB jest dwa tygodnie dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam też mam maskę cała do malowania dawno mnie tu nie było  jestem z Gdyni z Obłuża i z miłą chęcią bym z kimś na myjni poglinkował  i pogłębił wiedzę pomył samochód ale pewnie tak jak będzie trochę cieplej na czarnym wszystko widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Słyszałem ze tam nie zbyt. Ostatnio z kumplem założyliśmy taki mini warsztat, mamy za sobą kilka pacjentów. Garaz przystosowaliśmy pod mycie i działamy. Małe ale własne 🙂 Jak nie zapomnę to wrzucę kilka fotek jak to ogarnelismy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działamy w Gdańsku. Obijamy właśnie ściany takim fajnym materiałem coś jakby pianka. Materiał ma ok 2cm wiec nie ma szans uszkodzić drzwi. Ostatnio zrobione oświetlenie, półki, kontakt, malowanie ścian. W tygodniu chcemy zrobić miejsce robocze bo z kumplem również bawimy się w oklejanie wnetrz i montażem ambiente, także się dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak pomyślałem sobie może jest ktoś chętny kupić kosmetyki samochodowe na polowe w większy pojemnościach (banki 5L). Mam kilka propozycji bo kończą się np. płyn do szyb, szampon, pre wash? Jest w Gdańsku ul. Piekarnicza sklep franczyzowy tuningkingzshop maja mega wybór. Jak coś piszcie max we wtorek muszę widzieć co i jak bo jadę kupić gdyz na środę mam klienta 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem wczoraj 3in1 Menzarny, choć obawiam się ze mam za bardzo zapuszczone auto , soft99 fusso 12msc wybrałem jako wosk.
Nie mam tylko maszyn wlasnie a wiadomo to spory koszt dla amatora..

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Nie Trójmiasto - ale nie będę zakładał osobnego tematu ;) Województwo Pomorskie ;)

 

W dniach 10-16 Sierpień będę na urlopie miasteczko - Borsk - Jezioro Wdzydze. Ktoś jest w okolicach ? :)

image.png.e473768188c9a5a18d383f993f169182.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.