Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
w Twoim mercu Pan chciał mi sprzedać SLa, namawiał na jazdę próbną, a tylko obok niego przechodziłem :mrgreen:

 

Kamil, ale co to musiał być za chód, że wyglądałeś jakbyś miał wolne pół bańki :song::song:

Jak mi się będą chcieli dać przejechać GSem to Cię wezmę ze sobą 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Twoim mercu Pan chciał mi sprzedać SLa, namawiał na jazdę próbną, a tylko obok niego przechodziłem :mrgreen:

w salonach tańszych marek - zero zainteresowania ;)

bo w markach premium mają szkolenia z rozpoznawania dzieci bogatych rodziców ;):P

 

może to wynika z tego, że do tańszych marek ludzie przychodzą popatrzeć, tzw."apacze", a do marek typu mercedes czy lexus przychodzi sie raczej już z zamysłem kupna/porównania i taka osoba zazwyczaj jest przyszłym lub obecnym klientem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria zakłada,że im też się nudzi,a taka przejażdżka może być urozmaiceniem :mrgreen:

niekoniecznie, w dniu kiedy odbieralem swojego staly jeszcze 3 czy 4 inne osobowki do odbioru na ten dzien.

Wiec ruch pewnie maja.

 

w salonach tańszych marek - zero zainteresowania ;)

Pol roku temu bylem w das auto na grochowskiej, przez 20 minut nikt nie mial czasu podejsc a fura ktora chcialem zobaczyc byla zamknieta (Sic!)

 

Ostantacyjnie wpakowalem sie w mecenasa pod wejsciem, rzucilem przelotne fuck off i zawinalem rogala do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, li byłaby taka możliwość, sprawunku żadnego mej osobie by to nie sprawiło. Problemem w sytuacji tej może być niedomiar czasu, na którym zwykł ostatnimi czasy narzekać. Jednakoż jeśli znajdzie się li tylko wolna godzina, którą będę mógł przeznaczyć na frykasy pt. jazda testowa w Lexusie, z pewnością ją wykorzystam.

 

W skrócie, spoko :mrgreen: Jeździłem hybrydą, ale tylko na prawym. Wnętrze - mistrz, napęd na nie, ale skoro 350 to 8-). Może jutro się jakoś uda ? Jeśli nie, to we wtorek do patałachów na Połczyńskiej muszę się wybrać, więc po drodze... :mrgreen:

 

Ogólnie z jazdami testowymi jakoś nie miałem problemów, chociaż można powiedzieć, że atmosfera raczej napięta. Ostatnia jazda nową CR-V chyba przejdzie do historii, no ale :lol:

 

Dziś mieliśmy kontakt od "naszego" w MBW, nie jest wesoło. Więc każdy "potencjalnie" zainteresowany jest dla nich teraz na wagę złota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, dramat auto jak i sposób przeprowadzenia.

 

W ramach ciekawostki, wczoraj dzwoni nieznany, ale odbieram :

 

- Dzień Dobry, Honda .... W listopadzie jeździł Pan nową CR-V może chciałby Pan powtórzyć jazdę ? Może jakieś pytania ?

- YYY... Diesel ?

- A akurat do piątku mamy w salonie, zapraszamy itd. itp.

 

Nie, nie skorzystałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

geno, będę zobowiązany za Twoje poświęcenie :good:

Wprawdzie zmiana czterech kółek dopiero za rok a faworyt był już właściwie pewny (F30 328) to ostatnie rabaty w Lexusie jak i sam GS dały poważnie do myślenia... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, bez spiny, tak się zapytam. Skoro chciałeś zadać krótkie pytanie jednej osobie, bo tak wyniki z twojego postu,to czemu nie mogłeś zrobić tego przez pw ? :dontknow: no chyba, że chciałeś ogólnie poznać opinię innych na temat lexusa to, ok rozumiem ;)

 

nie chce się kłócić i nie widzę takiej potrzeby, po prostu jestem mega ciekawy czemu tak?

 

dla kogoś może to być spam ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gary, pytanie było skierowane faktycznie do geno ale odezwało się i podzieliło swoimi spostrzeżeniami kilka osób, za co bardzo dziękuję :) . Na PW zdaje się że złapałem też fajny kontakt :good: .

Jeśli OT Cię uraził to spieszę z przeprosinami. To temat geno, więc jeśli mu ten OT przeszkadza to jego prośbę, administracja zapewne skasuje wszystkie posty nie dotyczące tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat o toyce to i ja dorzucę kilka swoich przemyśleń po dosć długiej jeździe próbnej :-] Po kolejnym nudnym dniu poganiając po mieście 1.9tdi stwierdziłem, że może warto wstąpić do toyoty i zobaczyć czy gt86 jest warte tego całego rozgłosu. Bardzo miły pan sprzedawca nie dał mi dojśc do słowa i nim zdążyłem powiedzieć , że tak tylko "pacze" zaciągnął mnie wręcz do siebie wykładając przed nos cenniki i zakreślając różne opcje :D Spytałem więc o jazdę próbną, niestety autko było niedostępne i obiecano mi, że "szef do piątku przywiezie i się z panem skontaktuję". Pomyslałem, że gość oleje temat, bo co mu po gówniarzu w starej a6 :kox: Jakież było moje zdziwienie gdy w piątek zadzwonił telefon, że gotowe jest autko, na szczęście w manualu ! :evil: Autko samym wyglądem mnie nie zaszokowało, raczej z racji deszczowej pogody zwróciłem uwagę na brak kropelkowania na lakierze, chciałem zapodać jakiś elaborat nt wosków, ale się ugryzłem w język :D Pan sprzedawca zrobił w wyjątkowo popisowy sposób 2-3km, po czym poprosił mnie o zajęcie miejsca kierowcy ;) Liczyłem na rundkę po mieście, ale w salonie musi im się ostro nudzić, więc nawinęliśmy łącznie blisko 60km :D Po kilku kilometrach zapomniałem o miłym panu i rozpędzałem się kiedy tylko się dało do 1,70 i dalej :o Układ kierowniczy całkiem dobrze zestrojony, pracuje z wyraźnym oporem . Silnik kiedy siedzi się w środku brzmi przyjemnie, jest słyszalny dość mocno przez co wydaje nam się, że przyśpieszamy niesamowicie szybko :-] Autko bardzo zwarte, skrzynia precyzyjna o krótkim skoku lewarka, podobnie się ją obsługuje jak w mocniejszych bmw ;) Trochę przeszkadzały na mokrym opony, miejscami mocno uciekał tył, ale jak kogoś to bawi, to czemu nie :dontknow: Kabina ładnie otula, fotele mają dobre trzymanie boczne, fajnie się wsiada, materiały przyzwoite. Mimo wszystko autko sprawia wrażenie odklepanego w garażu na szybcika, a przecież pokazano najpierw "milion" prototypów i nigdy nie wyłożyłbym za nie 130tys zł, nawet gdybym taką kwotą dysponował 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.