Jump to content

Ford Mustang 1965 Convertible

SwissvaxDetail
 Share

Recommended Posts

Poniżej przedstawiamy kilka fotek głównie z pracy przy lakierze i efektu końcowego. W aucie przeprowadziliśmy kompletny detailing ,tylko jak to ostatnio bywa z braku czasu nie udało się nam pokazać całej pracy włożonej w to auto. Kilka słów o lakierze: powłoka akrylowa czyli wszystkie użyte pady zostały zabarwione na czerwono :) i nie tylko bo pył wokół auta brudził wszystko nawet buty co widać na jednym ze zdjęć :) ,grubość powłoki w granicach 2000 mikronów. Do korekty użyliśmy Scholl S3 GE i pad orange spider swissvax a następnie Scholl S40 i biały pad gloss swissvax, jako cleaner posłużył SV regular. Na koniec zabezpieczyliśmy lakier woskiem Swissvax Divine.

I jeszcze taka mała ciekawostka ;)

Auto jest do wygrania w konkursie poniżej

http://www.wymienaniola.pl/

A tutaj nowa reklama AXE z udziałem naszego pacjenta

:)

IS_1.jpg

IS_2.jpg

IS_3.jpg

IS_4.jpg

IS_4a.jpg

IS_5.jpg

IS_6.jpg

IS_7.jpg

IS_8.jpg

IS_9.jpg

IS_10.jpg

IS_11.jpg

IS_12.jpg

IS_13.jpg

IS_14.jpg

IS_15.jpg

IS_16.jpg

IS_17.jpg

IS_18.jpg

IS_19.jpg

IS_20.jpg

IS_21.jpg

IS_22.jpg

IS_23.jpg

IS_24.jpg

IS_25.jpg

w weekend stał w Multikinie na Targówku i tak przyglądając się wiedziałem że musiał być przygotowany przez profesjonalistów:)

ciekawe czy Pani Czesia sprzątaczka Cifem go przemywa i wyciera papierem z odcisków palcy :D:D

• 2 weeks later...

Piękny samochód, i praca jak zawsze na wysokim poziomie.. :good:

Mam pytanie o grubość lakieru, napisaliście w granicach 2000 mikronów? 10 -20 warstw akrylu? (raczej nie) czy poprostu mocno szpachlowany miejscowo?

Czy wkradł się błąd i miało być 200?? :o

• 2 weeks later...

Zrobiliście korektę lakieru 100% czy chodziło o odświeżenie tylko? :)

Mustang ten stał w Multikinie na Targówku jakiś czas temu (Reklamowała się firma AXE itd). Pracuję tam więc miałem okazję podziwiać go przez pare dni, dzień w dzień :) Dobra robota

Edit:

O Dopiero teraz zauważyłem tego posta:

w weekend stał w Multikinie na Targówku i tak przyglądając się wiedziałem że musiał być przygotowany przez profesjonalistów:)

ciekawe czy Pani Czesia sprzątaczka Cifem go przemywa i wyciera papierem z odcisków palcy :D:D

Jak widziałem to mikrofibrą był przecierany co jakiś czas by nie było odcisków no i ogólnie niezbyt było można go dotykać :)