Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie ponieważ mam powłokę ceramiczną na spróbowanie od znajomego na własnym aucie lecz nie dawno był położony na nie soft99 fusso coat. I teraz nie wiem czy to jest sens w ogóle ją próbować kłaść żeby czegoś głupiego nie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za podpowiedz, właśnie nie chciałem zrobić tej głupoty żeby na fusso położyć. W obie strony to pewnie podobnie działa temu się pytam bo ja bawię się tylko według własnych potrzeb w takie rzeczy. Na drugie auto  położę tą ceramikę co już dawno temu nie miało nic na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem nowy na forum. Kolega polecił mi firmę do położenia Kube Bond H9. Co sądzicie o tej powłoce i w jakiej minimalnej temperaturze można ją położyć na samochodzie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko 😄 

Chcę położyć powłokę FX Protect Wheel Armour na nowe felgi, moje pytanie: Czy przy nowych felgach muszę/powinienem przejść przez wszystkie etapy czyli Deironizer, T&G, Glinka Ipa Powłoka czy np T&G mogę odpuścić?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grabek246 napisał:

Cześć. Szukam powłoki na xtraila znajomego. Wybór ogranicza budżet. Ma być w miare tanio. Dlatego szukam powłoki 30ml która wystaraczy na tego suva. Auto duże. Co polecacie?

jak ma byc tanio to moze FX protect Vision coating c 12 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tanio bo nie wiem ile tego  FXa  wychodzi podczas nakładania i czy te 30ml wystarczy na dwukrotną aplikację , to jednak obostrzenia po nałożeniu a szczególnie te 24h w garażu mnie niepokoi 😉 

Ja polecić mogę  Tac System 70% bo za 160zł masz 30ml preparatu który spokojnie starczy na dwukrotną aplikację i to łącznie z felgami , banalnie się nakłada i dociera , no i jak widać na moich testach świetnie siedzi te prawie 12 miesięcy, a wiem z doświadczenia że potrafi siedzieć dłużej 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, powalla napisał:

No nie wiem czy tanio bo nie wiem ile tego  FXa  wychodzi podczas nakładania i czy te 30ml wystarczy na dwukrotną aplikację , to jednak obostrzenia po nałożeniu a szczególnie te 24h w garażu mnie niepokoi 😉 

Ja polecić mogę  Tac System 70% bo za 160zł masz 30ml preparatu który spokojnie starczy na dwukrotną aplikację i to łącznie z felgami , banalnie się nakłada i dociera , no i jak widać na moich testach świetnie siedzi te prawie 12 miesięcy, a wiem z doświadczenia że potrafi siedzieć dłużej 😜

Wedlug producenta ma starczyc 😉 a cena 90 zl. za 30ml. taniej nic nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, powalla napisał:

 

Taniej jest Duragloss Ceramic Coating  , bo za 39,99 zł mamy aż 59ml i  starczy na ...dwa takie suvy  😎  Aplikacja i docieranie też banalne (cały temat mamy na KA do przestudiowania )

Mowisz 🤔 bo ja go widze tylko w cenie 160 zl, za 115 ml,u nas zreszta niedostępny chyba.A za granica go mam za 65 euro w zestawie z cleanerem co i tak jest dobra cena 

https://www.lacuradellauto.it/protezione/nanotecnologia/duragloss-enviroshield-ceramic-coating-system.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, powalla napisał:

Tu jest > http://www.waxparadise.pl/produkt,Duragloss-Ceramic-Coating---Wyprzedaż,6623.html  , a cleaner , to już klasyka gatunku! Świetny produkt pod powłoki ale u nas niedostępny 😥

 

No wlasnie tu znalazlem 😂 ale to cena promocyjna ale co z tego skoro produkt niedostępny,i produkty DG chyba od dawna nie sa u nas dostępne 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, menior napisał:

ale co z tego skoro produkt niedostępny

Jak to niedostępny? 59ml jest dostępne , 115ml nie ma 😉 

 

30 minut temu, grabek246 napisał:

Podeslesz linka do testu?

 

Filmik wklejałem w teście dla soft 99 https://kosmetykaaut.pl/topic/14147-soft99-smooth-egg-liquid-qd-do-powłok/

 

Goły Tac system niczym nie reanimowany leży od 3 lipca na skrajnej części maski od strony kierowcy i zrzuca wodę jak powinien ...robi to 2x szybciej niż Cquartz 3.0 . 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5J-BA2iwtRE

 

Czy 30ml starczy na Xtraila ? Tak jak napisałem , czyli nawet niewprawna ręka połozy go 2 warstwy na takim aucie 😉 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grabek246 napisał:

szału ni ma

Szału nie ma, bo nie ma ładnych kropelek? Mi wystarcza że woda ucieka z lakieru i można "osuszyć" auto wodą z węża. Niech pokażą po takim czasie jak wyglądają inne drogie powłoki z "twardością pierdyliard h" i 5 letnią gwarancją 😉 Ja nie widziałem takich filmików , zresztą co mają pokazywać jak co pół roku każą klientowi przyjechać , zapłacić i nakładają "boostera" i to właśnie on fajnie kropelkuje (zobacz ostatni film w tamtym podlinkowanym moim temacie) . 

Oczywiście moja maska w tym i w jeszcze innym aucie specjalnie nie była niczym podbijana ale na resztę auta trafiają różne , przypadkowo wybrane QD i tam kropelki już cieszą oko 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.