Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, grabek246 napisał:

Dziwne bo mam DLuxa z hologramem 2017 i sa nacięcia

Potwierdzam, mam kupionego Dluxa przeszło rok temu i tez są nacięcia. Przypadkowo jakiś czas temu na necie znalazłem filmik o nakładaniu Dluxa i tam własnie autor pokazywał patent z kartą kredytową i nacięciami, sprawdziłem i u mnie tez były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale na pewien czas wypadłem z obiegu jeśli chodzi o nowinki :) Szukam po prostu trwałego zabezpieczenia a przy okazji fajnie jakby podbiło głębie koloru. Jakiś czas temu zaaplikowałem Gyeon Trim na plastiki i jestem pod mega wrażeniem temu szukam czegoś takiego na lakier. Dzięki za odpowiedz są jeszcze jakieś alternatywy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DaV napisał:

Rozglądam się za powłoką kwarcową na początek przygody z kwarcem, wybrałem sobie GYEON Q2 ONE Kit. Będzie ok?  Zależy mi na podbiciu połysku.

W tej cenie nic lepszego nie kupisz. Gyeon robi bardzo dobre powłoki i proste w aplikacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

@DaV dlaczego akurat kwarcowa ?? Ja od siebie polecam membramowa "max protect UNCR

Tak jeszcze apropo UNCR to nie będzie zbyt trudne w aplikacji jak na pierwszy raz? Trochę już tych buteleczek zużyłem w trakcie swojej przygody z detailingiem ale powłokami nigdy się nie bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mir540t napisał:

W tej cenie nic lepszego nie kupisz. Gyeon robi bardzo dobre powłoki i proste w aplikacji.

Najłatwiejszy z ich stajni jest chyba CanCoat.

8 godzin temu, DaV napisał:

Wybaczcie ale na pewien czas wypadłem z obiegu jeśli chodzi o nowinki :) Szukam po prostu trwałego zabezpieczenia a przy okazji fajnie jakby podbiło głębie koloru. Jakiś czas temu zaaplikowałem Gyeon Trim na plastiki i jestem pod mega wrażeniem temu szukam czegoś takiego na lakier. Dzięki za odpowiedz są jeszcze jakieś alternatywy ?

Powłoki tanie i wybaczające lekkie błedy w aplikacji to Gyeon can coat albo Tac system moonlight.

Super prostą powłoką jest też Duragloss nano glass ceramic coating. V1 ma średnie krople, ale niska cena, bdb śliskość i genialny zrzut wody zachęcają. V2 nie testowałem jeszcze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz :) Widzę Duragloss niebardzo dostępny (albo nie umiem szukać) chyba szarpnę się na tego uncr ze względu na jego mega przyciemnianie. Zaopatrze się w mikrofibry do docierania, kupię wersję ulepszoną z wydłużonym czasem odparowywania i powinno być ok. Na spokojnie zarezerwuje sobie cały dzień, robiąc auto kawałek po kawałku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2018 o 20:51, powalla napisał:

  to raczej jak tac system moonlight , a co do trwałości , to nigdy nie zdążyłem sprawdzić , bo zawsze kusiło położyć coś nowego 😉 

Zarówno Duragloss NGCC v1 jak i tac system Moonlight powinny posiedzieć ponad pół roku. Bez wspomagaczy, reloadów itp. To dobry wynik, u niektórych cquartz po takim czasie potrafił zjechać mimo dobrego przygotowania. Kwestia uzytkowania.

 

Ogólnie bardzo dobre produkty. 

Z tym, że duragloss jest zdecydowanie bardziej śliski. Mimo brzydkich kropli ładnie zrzuca wodę. Nie testowałem samej antystatyki, ale podejrzewam, że dzięki większej śliskości będzie mniej kurzu łapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, grabek246 napisał:

Kładł już ktoś Cquatrz UK Edition 3.0?

Co chciałbyś wiedzieć 🙂 ?
Bardzo łatwa aplikacja przy okolo 25 stopniach, nie ma problemu z warstwowaniem, wygląda dobrze, porównał bym do Gyeon-a Mohsa, niestety topowałem glissem więc cięzko mi powiedziec jak bedzie to wygladac z trwałością i kropelkowaniu po samym CQ UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.