Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

@Gardor chyba ostatni raz prick i deiron były grane po zimie jakoś w kwietniu no i dziś skorzystałem z okazji łaskawszej pogody, od środy znowu mrozy. 😉 

Godzinę temu, Domel napisał:

żadnych wspomagaczy pomiędzy ?

Reload od CarPro przy aplikacji i drugi raz Reload tym razem od K2 pod koniec lipca tego roku. 😉 

 

@Arkeolowy nie mam porównania, planuję 3.0 kłaść w przyszłym roku.  Z tej powłoki jestem zadowolony, zrobiła znacznie więcej niż od niej oczekiwałem. Look moim zdaniem nadal jest dobry, ale największym plusem dla mnie jest mniej roboty przy aucie. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP Elite po 3 miesiącach od aplikacji. Od tamtej pory myty tylko na bezdotyku, raz na tydzień. Auto garażowane...przebieg ok. 1000km/miesiąc  
 
Krolestwo za taka koncowke rozpylajaca do myjki

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swieżak jeszcze Aplikacja gdzieś w drugiej połowie października, przebieg ok 2 tyś km.

Choć łatwo nie ma od początku, kilka dni zimy z dużą ilością soli na drogach, sporo deszczowych dni.

Po umyciu auta hydro byłoby pewnie dużo lepsze, tutaj była lana sama woda z lancy na brudny samochód. Mimo wszystko, nawet w takiej kombinacji tafli na dołach drzwi nie ma, jak ktoś pisał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondziukret, każdą powłokę dociera się mikrofibrą o krótkim włosiu. Położenie Cquartza to nie jest fizyka kwantowa, wielu uczestników forum to robiło. Zerżnij po prostu z jakiejś relacji i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

mam takie pytanko co do powłok 10H...

znajomemu rzekomo siakiś detailer, położył niby taką powłokę szklaną, która ma 10H. Nie chciał podać nazwy znajomemu i powiedział, że ją sprowadza i nie ma opcji kupienia w PL.

 

ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rygryss napisał:

10H...

Tutaj wstawiam film dla potomnych jak się mierzy twardość ołówkową. Docisk ołówka to 0,5kg i może kiedyś jak wyjdzie powłoka "30H" to faktycznie będzie odczuwalna różnica w zarysowaniach powierzchni. Obecnie z 10H na rynku to Crystal Serum Ultra i teoretycznie CoaterPro, który jest podróbą "CeramicPro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.