Skocz do zawartości

Zymöl Titanium - wosk do Skody ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

posiadam obecnie parę wosków dodo, colli 915 i gdzies tam się poniewiera megs ntx. co sądzicie o zakupie na zimę tego wosku http://www.car-spa.pl/sklep/pl/product/ ... -wosk.html

czy będzie się on nadawał do skodowskiego lakieru? ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym woskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten wosk dla testu nałożony na błotnik. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał.

Jak na razie to powiem tylko tyle, że aplikacja prosta z tymże polerowanie jak trochę za mocno przyschnie jest strasznie uciążliwe, bo ciężko go zetrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwążam że mimo że Titanium jest wytrzymałym woskiem to colli i tak raczej z nim wygra , jak lubisz experymentować to pomyśl o zestaiwe bo z czego pamiętam to masz go pod ręką :)

 

LG Nielsena a na to colli w teorii powinny sie lubić , LG przygotuje powierzchnie oczyści ja oraz zabezpieczy na to colli i zimę powinieneś z tym spokojnie przetrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
witam!

 

posiadam obecnie parę wosków dodo, colli 915 i gdzies tam się poniewiera megs ntx. co sądzicie o zakupie na zimę tego wosku http://www.car-spa.pl/sklep/pl/product/ ... -wosk.html

czy będzie się on nadawał do skodowskiego lakieru? ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tym woskiem?

Titanium jest nie tylko dobry dla Aston Martin, Bentley, Lamborgini itd., ale również jak najbardziej nadaje się na lakier Skody. :good:

 

W rodzinie Zymöl, wosk Titanium jest jednym z najtrwalszych wosków i jak najbardziej nadaje się na zimę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie myślicie o Carbonie również do Skody Octavii II tyle, że czarnej perły. Pytam bo na forum Octavii pochwaliłem się Maru, że chcę kupić Zymola Carbon, a On zapytał czy nie lepszy byłby Titanium. Co wy na to?

a może mając Colli 476 nie warto inwestowac w Zymola bo nie będzie różnicy? Chodzi mi o max. wet look i głębię czernego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to powiem tylko tyle, że aplikacja prosta z tymże polerowanie jak trochę za mocno przyschnie jest strasznie uciążliwe, bo ciężko go zetrzeć.

 

Dlatego pilnuj żeby żaden wosk Zymol nie przyschnął. To jest napisane grubą czcionką na każdym opakowaniu. Wycieranie przyschniętego wosku może dodatkowo zmniejszyć jego trawłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po przeczytaniu waszych opinii chyba pozostane jednak przy Zymolu Carbonie :) a do tego chcę kupić cleaner CD-Cleanse HD.

Powiedzcie mi jeszcze czy Zymol Carbon można nakładać rękoma, czy też lepiej to robić za pośrednictwem dołączonego aplikatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No to po przeczytaniu waszych opinii chyba pozostane jednak przy Zymolu Carbonie :) a do tego chcę kupić cleaner CD-Cleanse HD.

Powiedzcie mi jeszcze czy Zymol Carbon można nakładać rękoma, czy też lepiej to robić za pośrednictwem dołączonego aplikatora?

Możesz nakładać rękoma ;)

 

Z doświadczenia, jakie mam z tymi woskami, powiem tak:

jeżeli wystarczają Tobie interwale z jakimi nakładasz Carbon, to jak najbardziej pozostań przy nim.

Jeżeli z tego lub innego powodu, zwłaszcza jesienią lub zimą, potrzebujesz wosku który dłużej ma chronić lakier, to Titanium jest odpowiednim wyborem.

 

W Carbonie, jak również w Titanium dominuje zapach kokosu.

Aczkolwiek u mnie w biurze, pod względem zapachu, wygrał Carbon: 4 kobiety wybrały Carbon, dwie Titanium, podkreślając, iż oba pachną jak kosmetyki :lol:

 

 

A co w takim razie myślicie o Carbonie również do Skody Octavii II tyle, że czarnej perły. Pytam bo na forum Octavii pochwaliłem się Maru, że chcę kupić Zymola Carbon, a On zapytał czy nie lepszy byłby Titanium. Co wy na to?
Jeden kupi Carbon, drugi Titanium i się podzielcie. :shock:

Takim sposobem będziecie mieli dwa rodzaje wosków Zymol na prę lat, a i na testy wystarczy - Pre Cleaner jest ten sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
no dobra zakupiłem dziś titanium i teraz pytanie- aplikowac padem czy trzeć dłońmi po lakierze?

 

Ja bym aplikował padem przynajmniej tak ostatnio robiłem. Tylko nie doprowadź do całkowitego wyschnięcia, bo będziesz miał problem z polerowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.