Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt często używamy w09 który jako produkt AIO dobrze się sprawuje . Robiliśmy testy porównawcze w09 vs A15+ i właściwości ścierne przy aplikacji mechanicznej były bardzo zbliżone z delikatną korzyścią dla a15 . Przy woskach naturalnych w09 zdecydowanie lepiej sobie radził z trwałością podobnie jako końcowe lsp w09 jest trwalszy od a15+ nie mówiąć już o hydrofobowości która jest na zdecydowaną kożyść w09 .

 

Jako ciekawostke powiem że na czarnym uni A15 potrafił hologramowac w09 dawał idealne wykończenie . Efekt ocenialiśmy po zmyciu tych produktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli już jesteśmy przy temacie szybkich przejazdów AIO etc. To interesuje mnie pewna rzecz. Dajmy na to szykuje auto pod szprzedaż i potrzebuje szybkiego odświeżenia biorę A17+ i pada 3M a co z glinkowaniem? Pomijacie ten proces czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mateusz ja dopóki nie spróbowałem glinki to tez myślałem...a po co.

Kupilem, stosuję i widać, że auto po umyciu i glinkowaniu już nabiera "połysku" i lakier jest gładszy.

A już do polerki to raczej konieczność bo bez glinki pad zaraz się syfi i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salwinek91, Cherry Glaze ;)

 

kubik, DOpiero odczytałem wasze wiadomości, gdzieś mi ten temat przepadł ;)

Auto od nowości u jednego właściciela, teraz ok 120kkm. Jazda wg. mnie świetna. Trochę drogi serwis jednak przez cały okres padły tylko :

 

 

amortyzatory tył bodajże, łączniki tył, akumulator i żarówki postojówek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120kkm. Jazda wg. mnie świetna. Trochę drogi serwis jednak przez cały okres padły tylko :

 

 

amortyzatory tył bodajże, łączniki tył, akumulator i żarówki postojówek

No to bomba,znajomy jedno dojeździł do 180kkm i drugą wziął,dość dopracowane maszyny z tego co patrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka jest różnica pomiędzy:

POORBOY'S WORLD Polish with Carnauba Wax Blue

POORBOY'S WORLD Polish with Sealant

POORBOY'S WORLD Polish with Carnauba Wax

Mogę kupić to w dobrej kasie, chcę ojcu trochę BMW E46 szybko odświeżyć i nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy:

POORBOY'S WORLD Polish with Carnauba Wax Blue

POORBOY'S WORLD Polish with Sealant

POORBOY'S WORLD Polish with Carnauba Wax

Mogę kupić to w dobrej kasie, chcę ojcu trochę BMW E46 szybko odświeżyć i nie wiem co wybrać.

 

myślę że w każdym sklepie masz opis produktów do czego one służą i bez kłopotu znajdziesz odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.