Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Kupusso nie mam pojęcia bo auto było na handel robione. Może chłopaki z mrcleaner się wypowiedzą.

 

Pytałem wprost u źródła, nakładali sealanta, trzymał się, nie spłynął po pierwszym myciu, trwałości nie sprawdzali, ale generalnie nie ma przeciwwskazań.

Jak się udam to po testuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy A15+ plus przykładowo zółty pad 3m nie będzie zostawiał hologramów na czarnych lakierach? przygotowuję na sprzedaż około 15-18 aut miesięcznie i taki zestaw zaoszczędziłby mi czasu jeśli chodzi o ciemne kolory. jak dotąd to zawsze wykończeniową ściągałem hologramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butryn, Dziwne podejście hmm to chyba nie te forum :/

nie zostawią hologramów na ciemnym lakierze?
Jak jest kolor jasny to jadę zielony korek 3M i żółta gąbka. Jak jest ciemny to ta sama kombinacja i drugi przejazd niebieskim korkiem 3M i niebieską gąbką(hologramy).

A na jasnych hologramów nie ma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butryn, Dziwne podejście hmm to chyba nie te forum :/
nie zostawią hologramów na ciemnym lakierze?

 

Jak jest kolor jasny to jadę zielony korek 3M i żółta gąbka. Jak jest ciemny to ta sama kombinacja i drugi przejazd niebieskim korkiem 3M i niebieską gąbką(hologramy).

A na jasnych hologramów nie ma ??

 

podejście jak podejście a interes to interes. ;)

 

tymi zestawami którymi robię to nie zostają hologramy na jasnych. ale czy A15+ nie zostawi ich na ciemnych kolorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to biały Opaque po PH :mrgreen: , czy OPC po dziadku ze Szwajcarii? :evil:

 

Bo nie wiem jakiej odpowiedzi udzielić... :-]

 

Hehe sam nie wiem bo jeszcze nie widziałem ;) Napewno nie OPC od dziadka i nie biały od PH :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memo, sory że po takim czasie ale tyle roboty miałem że nie było kiedy usiąść do kompa.

 

Więc tak, cały samochód był robiony tylko S17+ na żółtym padzie 3M, po dwa przejazdy każdy element. Prędkość była w granicach 1800-2000 obrotów. Z tego co pamiętam to lekki docisk tylko.

 

Lakier był naprawdę miękki w porównaniu np do mojego VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odkopuję temat bo może coś się zmieniło w tym temacie co do idealnego środka AIO do korekty lakieru ?

Przy obecnych ciężkich warunkach garażowych nie mam ochoty spędzać tyle czasu przy pełnej korekcie i szukam opcji jeden talerz - max dwa przejścia i gotowe. Ważne także aby wypracowanie pasty były w miarę szybkie .

Czemu polecacie Scholla A17+ jak jest stricte wykończeniowy a producent oferuję A15+ jako pełnowartościowy produkt AIO ?

Czym się różni Scholla A15+ od megsa tego #151 / #66

#66 jest nowszą wersją #151 ?

Czy są produkty innych marek godne polecenia ?

to samo tyczy się padów - co możecie pod dany środek zaproponować ?

Może jakieś futro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
odkopuję temat bo może coś się zmieniło w tym temacie co do idealnego środka AIO do korekty lakieru ?

Przy obecnych ciężkich warunkach garażowych nie mam ochoty spędzać tyle czasu przy pełnej korekcie i szukam opcji jeden talerz - max dwa przejścia i gotowe. Ważne także aby wypracowanie pasty były w miarę szybkie .

Czemu polecacie Scholla A17+ jak jest stricte wykończeniowy a producent oferuję A15+ jako pełnowartościowy produkt AIO ?

Czym się różni Scholla A15+ od megsa tego quick detalier'a / paint restauratora

 

Chyba chodziło Ci o S17+ i jest on polecany jako one step, czyli pastę, która może być stosowana zarówno do polerowania jak i wykańczania lakieru - nie zabezpiecza

A15+ to właśnie typowe AIO, które poza polerowaniem lakieru także go zabezpiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuję temat bo może coś się zmieniło w tym temacie co do idealnego środka AIO do korekty lakieru ?

Przy obecnych ciężkich warunkach garażowych nie mam ochoty spędzać tyle czasu przy pełnej korekcie i szukam opcji jeden talerz - max dwa przejścia i gotowe. Ważne także aby wypracowanie pasty były w miarę szybkie .

Czemu polecacie Scholla A17+ jak jest stricte wykończeniowy a producent oferuję A15+ jako pełnowartościowy produkt AIO ?

Czym się różni Scholla A15+ od megsa tego quick detalier'a / paint restauratora

 

Chyba chodziło Ci o S17+ i jest on polecany jako one step, czyli pastę, która może być stosowana zarówno do polerowania jak i wykańczania lakieru - nie zabezpiecza

A15+ to właśnie typowe AIO, które poza polerowaniem lakieru także go zabezpiecza.

 

A co z W09, którego sam często używasz w swoich pracach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.