Skocz do zawartości

Coś do szybkiego odświeżenia, one step lub aio.


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję coś do odświeżenia na szybko lakieru. Wiadomo że każdego auta na sprzedaż nie będę raczył pełną korektą więc pomyślałem sobie że warto było by kupić jakiegoś one stepa lub jakieś mocne AIO. Widzę oglądając relacje Minetoo, że bardzo fajną robotę robi Achilles i cherry glaze, ale po głowie mi chodzi coś od scholla. Bardzo fajny efekt uzyskał voo doo W09 a widzę że scholl ma też typowe AIO czyli A15. Co byście doradzili/polecili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, tnie 4/10 - zależnie od pada, lakieru. Wykańcza ładnie. Jak na handel bardzo ładnie. Znam kilka osób stosujących regularnie i zawsze komisowcy wręcz 'uhahani'.

 

W skrócie, to taki agresywny cleaner z funkcją protect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj głos dla Scholl-a A15, przygotowywałem dziś na handel Peugota 406 kolor wiśniowy metalic, edycja matte :-] i 50/50 praktycznie "do relacji" :D

 

Porównywałem z Cherry Glaze, DG 501 i jednak do "handlowych" akcji szedłbym w kierunku A15 :good:

 

 

Bez zdjęć to wiem co, ale nie mam aktualnie aparatu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, właśnie też się rozglądałem i znalazłem u partnera forum mrcleaner. http://mrcleaner.pl/scholl-concepts-a15 ... p1903.html

 

Dzięki. W arsenale takie coś na pewno się przyda. A po tym używanie cleanera jest zalecane czy tak jak w przypadku SRP nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

gruby_RS, spróbuj kiedyś mimo wszystko użyć IPY po A15+

efekt potrafi naprawdę zaskoczyć

A15+ to nie jest typowy oszust, siłę cięcia ma niewiele słabszą od S17+

 

Na zdjęciu 50/50 po użyciu A15+ na żółtym padzie Monster Shine (po przetarciu IPĄ)

7757780718_c96dc2eb5e_b.jpg

 

Więcej zdjęć przedstawiających efekt po A15+ tutaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna i duzo to daje..tydzien temu picowalem auto do sprzedania. Uzylem s10,a15 i na to victoria chaos. lakier czarny, nabral fajnej glebi i "mokrosci" ale po samej a 15 jakby czegos brakowalo,dlatego imo wosk koniecznie. . Kupcy bardzo zadowoleni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która pasta UC czy Scholl s17+ jest mocniejsza, ewentualnie bardziej nadaje się na szybką korektę średnio sfatygowanego lakieru. Pady, jakimi dysponuję to Urban- pomarańczowy i czarny. Warto dokupić cutting biały do w/w past? Auta, jakie będą polerowane to granatowy Fiat Stilo i czerwona Vectra B, która od słońca dość mocno wypłowiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.