Skocz do zawartości

Shiny Garage Back2Black


cz@rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Moje pytanie o B2B TTD...na zdjęciach wydaje się on ładnie przeźroczysty, klarowny. Natomiast dotarł dzisiaj do mnie i jest taki jakby mętny, coś jak woda z rozpuszczonym mydłem. Czy tak ma być ? Pytam dla pewności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, zawsze wszystkim trzęsę.

Jeśli taka jest to ok. Nie przeszkadza mi to, tylko jakieś takie inne niż na zdjęciach dlatego zapytałem. A na dnie rzeczywiście było trochę osadu przed wstrząśnięciem. Dzięki Panowie.

 

Aaa, no i zapaszek fajny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem już zdecydowany na Nielsen Brillance ale po przeczytaniu tego tematu postanowiłem zakupić SG. Oprócz tego planuję nabycie czegoś do plastików zewnętrznych i wybór padł na SHINY GARAGE Jet-Black Trim Restorer ale widzę, że Back2Black nadje się również do tego. Czy zrezygnować z Jet-Blacka i ogarniać opony i plastiki tym jednym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]adriand0088[/ref], B2B jest dressingiem do opon , na plastikach będzie ci słabo trzymał . Jest Black jest to środek do listew zew i w miarę dobrze sobie radzi , trzeba dobrze umyć listwy APC bo inaczej spłynie po pierwszym myciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
wazne ze to najlepszy dressing na rynku.

nie no jebłem haha

 

Mozesz jebnac i do tego liter wodki, jest to moja opinia i powinienes ja szanowac. W tej kategori cenowej jest najlepszy. Oczywiscie zwyrole z grybym portfelem powiedza ze lipa itd za dobre trzeba zaplacic min 100. Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]razorvwmk3[/ref], w tej kategorii cenowej to nie umywa się choćby do Black Mamby od GS.

Wiadomo, dressing rzecz gustu, ale B2B akurat niczym specjalnym nie powala.

Ale nazywanie "zwyrolami" ludzi, którzy wydają na kosmetyki wieksze sumy niż Ty, trochę kiepsko o Tobie świadczy.

Ja tam nikomu w kieszeń nie zaglądam i Tobie szczerze mówiąc też gów*o do tego. Weź się za robotę i zarób, żebyś też miał tyle albo więcej.

Każdy wydaje ile może/chce, a detailing to pasja, która maz nas łączyć, a nie tworzyć jakieś dziwne podziały ze względu na grubość portfela.

Koniec offtopu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator
Godzinę temu, V1RU$ napisał:

Ale mam pytanie czy ktoś używa tą nową wersję z kwarcem. I jak się spisuje.

Tak. Wymłóciłem go dwa miesiące. Ale jeszcze testu nie publikowałem z braku czasu.

Jest świetny. Zapach, postać kremu i opakowanie z pompką, genialna aplikacja, krycie, bliżej mu do blasku ale jest stonowany.

Trzyma 2 tyg w ciężkich warunkach jak deszcze i błoto.

Generalnie wielki pozytyw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomek1419 napisał:

Ja również bardzo sobie go chwalę. Zapach super, aplikacja jeszcze lepsza. Nie świeci się jak psu jaja. Dla mnie chwilowo nr 1 🙂

TNX.

A czy mogę położyć go w nadkola. Są z czarnego plastiku. Czy raczej tam za długo nie poleży i on raczej na gumę typowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, V1RU$ napisał:

A czy mogę położyć go w nadkola.

mozesz

11 minut temu, V1RU$ napisał:

Czy raczej tam za długo nie poleży

nie ma to znaczenia. to tak jakbys spytal czy mozesz uzyc masci na hemoroidy wiadomo gdzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😉

Zamawiam i działam. Wstawię jakieś foto po akcji.

Foto przód i tył. Niestety z tyłu były inne opony. A foto jest przed przodu i po tyłu stąd inne. Jutro mogę zrobić foto po kilku dniach użytkowania tych co na foto.

Ale przed aplikacja i tył i przód był bardzo brzydki. Przepraszam za jakość - foto robione kalkulatorem 😞

IMG_0535.JPG

IMG_0547.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio kupując kilka produktów otrzymałem saszetkę 20g Back2Black. Na komplet opon, przy dwukrotnej aplikacji, gdzie nie żałowałem produktu, coś tam w saszetce jeszcze zostało. Bardzo fajnie się nakłada, super zapach no i pozostawia po sobie fajny shine. Na bank kupię dużą butlę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coco się bardziej błyszczy?

Ostatnio sobie sprawiłem B2B, zapach coli mega w porównaniu do chemicznej mamby, no ale shine był lepszy w mambie shine . Pomijam fakt aplikacji, gdzie mimo wszystko wolę wodne dressingi.

Na plus fajna pompka, fakt, że nie brudzi rąk podczas aplikacji i wydaje mi się, że trwałość też jest na bardzo dobrym poziomie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.